X


OKEx’ten Yıl Sonu Hediye Etkinliği

11:02
8 Aralık 2021

OKEx yeni ve mevcut kullanıcılarına, Earn ürünlerine verdikleri sürekli desteğe teşekkür etmek için, Earn Yıl Sonu Hediyelerinin ilk aşamasını başlatacağını duyurdu.

Etkinliğin ilk aşaması, 8 Aralık 2021 saat 06:00’da piyasaya sürülen birincil kripto para birimleri için olacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile kripto varlıkları stake edebilecek ve karşılığında kazanç elde edebilecekler.

Etkinliğin ilk aşaması birincil kripto para birimleri: BTC/ETH/USDT

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Katılım modeli: Flaş Fırsatlar

Etkinlik başlama tarihi: 8 Aralık 2021 saat 06:00

OKEx websitesi aracılığıyla Flaş Fırsatlar için, OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

OKEx uygulaması aracılığıyla Flaş Fırsatlara erişmek için, uygulama ana ekranından Earn/DeFi’ye tıklayın ve ardından “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar