Nihayet Sessizlik Bozulacak! Bitcoin’de Müjdeyi Veren Analist 5 Altcoin Paylaştı: Fırtınalar Kopacak!

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) bir arpa boyu yol alamazken, kıdemli bir analist yeni zirvelere ulaşabilecek 5 altcoin'i paylaştı. 
16:15
4 Ocak 2023
Okuma Süresi: 3 Dakika

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) bir arpa boyu yol alamazken, kıdemli bir analist yeni zirvelere ulaşabilecek 5 altcoin’i paylaştı.

LINK, ATOM ve DOT: Birçok Neden Var!

Popüler analist Michaël van de Poppe, Chainlink (LINK), Polkadot (DOT), Binance Coin (BNB), Cosmos (ATOM) ve SKALE (SKL) için ralli öngörüyor. Yeni bir YouTube strateji oturumunda Van de Poppe, 163.000 abonesine Chainlink’in  %20 oranında düştükten sonra toparlanacağını söyledi. Uzmana göre, muhtemelen Chainlink  4,50 dolara kadar düşecek. Daha sonra ise LINK, yaklaşık 17 dolara doğru yol alacak. Chainlink an itibariyle 5,62 dolardan işlem görüyor. Analist ayrıca Polkadot’un şu anki 4,51 dolarlık değerinden %430 oranında yükselebileceğini iddia ediyor.

Polkadot’daki güncellemeler ve projeler göz önüne alındığında, DOT kesinlikle portföye eklenecek kripto paralardan biri. Altcoin, 16 ila 24 dolara yükselebilir. DOT, an itibariyle 4.64 dolardan işlem görüyor. Van de Poppe, Cosmos’un şimdiden toparlandığını ve muhtemelen yükselmeye devam edeceğini söylüyor. Uzmana göre,  tıpkı 2019 ve 2020’de gördüğümüz gibi bir fiyat artışına tanık olacağız. ATOM, bu süreçte 35,00 dolara yükselebilir.  Cosmos, an itibariyle 10.10 dolardan işlem görüyor.

BNB ve SKALE: İnanılmaz Seviyeler!

Analist, daha sonra, kripto para borsası Binance’in yerel token’ı olan Binance Coin’in mevcut fiyat seviyesinde destek bulduğunu söylüyor. Van de Poppe’nin grafiğine bakıldığında, BNB’nin Haziran ayına kadar 400 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Analiste göre, 233 dolardaki destek seviyesindeyiz. Bitcoin bu noktada çok fazla düşmezse, BNB yoluna devam edecek. BNB, an itibariyle 245,71 dolardan işlem görüyor. Son olarak, analist SKALE’nin 0,0250 dolardaki önemli direnci kırması durumunda yükselmeye devam edeceğini söylüyor.

Stratejiste göre, 0,025 doları kırmaya başlarsa, 0,200 dolara doğru oldukça hızlı bir şekilde toplanmaya başlayacak. SKALE, bu süreçte değerini 8 ila 10 kat artırabilir.  SKALE, an itibariyle 0,0211 dolardan işlem görüyor. Popüler analist Michaël van de Poppe, Bitcoin‘in 2023’te nasıl performans gösterebileceğine dair tahminlerini ortaya koyuyor. Van de Poppe, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda büyük bir artış için hazırlanabileceğini söyledi. Uzmana göre Bitcoin yılın ilk çeyreğinde yatay yönde hareket etmeye devam edecek. Uzman bunu devam eden satış baskısı ve genel olarak mevcut şartlara bağlıyor. Poppe, ikinci çeyrek için ise daha iyimser bir tablo çiziyor. Analiste göre, enflasyon daha da düşerken Fed para politikasından yavaş yavaş geri adım atmaya başlayacak. Bu süreçte, Bitcoin’de 30.000 ila 35.000 dolara kadar rahatlama rallisi görmememiz mümkün

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar