X


NEO Yorum: NEO’da Bu Seviyelere Dikkat!

NEO, uzun zamandır oldukça sessiz ilerliyor.
16:25
9 Ocak 2021

Piyasa hacmi bakımından en büyük 24. kripto para konumunda bulunan NEO coin son zamanların dikkat çeken token’ları arasında yer alıyor. Çin’in Ethereum’u olarak görülen ve tamamen merkeziyetsiz yapıya sahip bir kripto para birimi olarak nitelendirilen kripto para biriminin sakinliğini koruması sebebiyle önümüzdeki günlerde büyük fiyat hareketleri sergileyebileceği düşünülüyor.

NEO ile ilgili detaylı bilgilere “NEO Coin Nedir?” adlı yazımızdan ulaşılabilir.

NEO Artışa Geçecek Mi?

NEO fiyatı 15 Ocak 2018’de 196,85 dolar ile kendi rekorunu kırmıştı. Günümüzde ise NEO’nun uzun süredir 15 dolar ile 22 dolar bandında hareket ettiği hatta bu aralığın çoğunluk 15-18 dolar bandında kaldığı görülüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu noktada birçok analist NEO’da 23 doların önemli bir direnç noktası olarak hizmet ettiğini ve bu seviyenin geçilmesi ile gerçek bir NEO rallisinin başlayabileceğini düşünüyor. 23 dolar son olarak 2020 Eylül’de test edildi ve büyük bir reddetme ile karşılaşıldı.

NEO’da Kritik Seviyeler

NEO’nun artışa geçebilmesi için öncelikle bir altcoin rallisinin başlaması gerektiği düşünülüyor. Bunun içinde Ethereum’un 1.300 dolar seviyesinde karşılaştığı direnci kırılması gerekiyor.

Bir altcoin rallisinin başlaması ile birlikte NEO’nun öncelikle 23 ve ardından 82 dolara doğru harekete geçmesi bekleniyor. Ancak analistler 196 dolarlık rekorun görülüp görülemeyeceği konusunda net bir fikir paylaşmıyor. Şu anki fiyat seviyeleri göz önüne alındığında NEO’nun yeni bir rekor imza atabilmesi için fiyatının %1200’ün artış yaşaması gerekiyor.

Bununla birlikte analistler 13 dolarlık önemli desteğin kaybolmasının NEO için çok daha düşüş seviyeleri beraberinde getirebileceğini de belirtiyor. NEO en son 23 Aralık’ta 13 doların altına geriledi ancak fiyat çok kısa bir süre içinde yeniden 13 dolarlık kritik seviyenin üzerine taşındı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar