Michael Van de Poppe, En Büyük İki Ethereum Rakibini Ele Aldı! 2022’de Bu Seviyeleri Bekliyor

12:32
14 Aralık 2021
Michael Van de Poppe, En Büyük İki Ethereum Rakibini Ele Aldı! 2022'de Bu Seviyeleri Bekliyor
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, 2022’nin en iyi Ethereum rakiplerinden biri olan Avalanche (AVAX) için nasıl geçeceği hakkındaki öngörülerini paylaştı.

Avalanche ve Solana’nın Popülaritesi Artıyor

Yeni bir strateji oturumunda 2022 yılı için tahminlerini paylaşan kripto para analisti Michael Van de Poppe, YouTube’daki 155.000 abonesine hem Avalanche (AVAX) hem de diğer katman-1 akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) bu yıl Ethereum’a (ETH) rakip olarak popülaritesini artırdığını belirtti.

AVAX‘a daha yakından bakıldığında, analist akıllı sözleşme platformu tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 144,96  dolardan %45’in üzerinde düştüğü için olası alım fırsatlarını araştırıyor.

“Potansiyel alım noktalarına geldiğimizde, bunu önceki fiyat hareketine göre de türetmeye başlayabiliriz.

Yani eğer AVAX 55 dolara ve bir önceki en yüksek seviyeye doğru geri dönüyorsa, bu hala yükseliş eğilimi gösteren bir sonuçtur ve tersine dönmeden önce oraya kadar bir geri dönüş beklememiz garip değildir. Genellikle bu seviyeler bir test alıyor. AVAX ile ilgileniyorsanız, numero uno giriş noktası budur…

İkincisi ise 65-85 dolardan sıçradığımız bu blok civarında. ”

Van de Poppe’ye göre, AVAX’ın derin geri dönüşü, Ethereum rakibini gelecek yıl toplanacak sağlam bir konuma getiriyor. Ünlü analist AVAX hakkındaki tahminlerinin devamında şu ifadelere yer verdi;

“Ve kesinlikle, bu grafiğin sol tarafı, büyük bir dürtü dalgasından sonra, 2022’de gerçekleşecek yeni bir dürtü dalgasına sahip olmadan önce şu anda da gördüğümüz bir düzeltme periyodu alacağınızı gösteriyor.”

Popüler kripto para birimi Avalanche, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %6.37’lik bir düşüşle 79 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Van de Poppe’un AVAX Fiyat Tahmini: 370 Dolar

AVAX için gelecekteki fiyat tahminlerine devam eden analist, Avalanche için potansiyel hedefler türetmek için Fibonacci uzatma aracını kullanıyor.

“230 dolarlık potansiyel bir hedefe bakıyoruz. 300 dolara bakıyoruz ve 370 dolara bakıyoruz.

Peki AVAX bir sonraki itici harekette bu sayılara doğru koşacak mı? [yaklaşık 90 ila 142 dolar arasında] bir dip olacaksa, 360 dolara doğru giden bir AVAX koşusu görmek beni şaşırtmaz.

Bu durumda, ekosistemin gerçek büyümesiyle bir araya gelen ve bu hareketle sonuçlanan yeni bir dürtü dalgası arayan yeni bir genişlemeye sahip olacağız.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar