reklamı kapat

Loopring Coin Nereden Alınır?

Herkesin DEX oluşturabildiği Loopring nedir?
16:01
6 Ekim 2020

Loopring Coin, Ethereum tabanlı ölçeklenebilir ve açık protokole sahip bir kripto para birimidir. Loopring protokolünün sahip olduğu akıllı kontratlar ve sıfır-bilgi kanıtı özelliği, kesinlikle projeyi ön plana çıkarmakta ve dikkat çekmesini sağlamakta. Loopring, zkRollup isimli sıfır bilgi kanıtı parçacıklarını kullanarak merkeziyetsiz kripto para borsalarının (DEX) yüksek performans ile hizmet vermesini sağlıyor.

Loopring Coin Nedir?

LRC Coin altyapısı, merkeziyetsiz kripto para borsaları ile diğer merkeziyetsiz uygulamaların Ethereum düzeyinde güvenlik garantisi ile daha yüksek işlem aktarma ve daha düşük işlem ücreti ile transferler gerçekleştirebilmesini sağlıyor. LRC Coin kesinlikle bu özelliği ile ön plana çıkmakta. Birçok önemli merkeziyetsiz uygulama ve kripto para borsası Loopring ile ortaklık imzalamış durumda.

İsteyen herkes, Loopring ağına likidite sağlayabilir ve bunun karşılığında kendi DEX ağını kurup bundan fayda elde edebilir. Depolamaya sahip olmayan LRC Coin altyapısı, kullanıcıların kripto paralarını sistemde tutmaz ve direkt olarak farklı kripto para cüzdanları aracılığıyla bunu yapar. Yani güvenlik konusunda da Loopring’in birçok avantajı bulunuyor.

LRC Coin Yorum

LRC Coin satın almak isteyenlerin sayısının özellikle DeFi çılgınlığı ile artması aslında bir tesadüf sayılmaz. LRC Coin, isteyen herkesin merkeziyetsiz kripto para borsası kurabilmesini sağlayan altyapısı ile daha fazla kullanıcıya hitap etmekte ve adını duyurmakta.

Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle toplam 204 milyon dolarlık piyasa değeri ile en büyük 60. kripto para birimi konumundaki Loopring, 0,17 dolarlık birim fiyata sahip. 2020 yılında DeFi çılgınlığı ile hareketlenen proje, en fazla 0,27 doları gördü.

Ancak 2017 yılındaki boğa döneminde fiyatın 1,90 dolara kadar çıktığı görülmekte. Yani LRC Coin satın almak hala yatırımcılara önemli fırsatlar sunuyor olabilir. DeFi çılgınlığı ve merkeziyetsiz kripto para borsalarının popülerlik artışı devam ettikçe LRC Coin de sektörün önemli projelerinden birisi olmayı sürdürecektir.

LRC Coin direkt olarak dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance üzerinden güvenli bir şekilde satın alınabilmekte.

Loopring Coin Nasıl Alınır?

Binance üzerinden LRC Coin satın alma işlemi, aşağıdaki adımlar takip edilerek tamamlanabilir:

  • LRC satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna LRC yazın ve altta açılan LRC/USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “LRC AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek LRC alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.