f Kripto Para Analiz Şirketi Santiment Listeledi! İşte Parlamaya Hazır 5 Altcoin! › COINTURK

Kripto Para Analiz Şirketi Santiment Listeledi! İşte Parlamaya Hazır 5 Altcoin!

Özet

  • Santiment, birçok altcoinin sınırlı yaşam belirtileri gösterdiğini ve alım fırsatı bölgelerine yaklaştığını bildirdi.

  • Santiment'ın listesinde yer alan altcoin'ler arasında DODO, MASK, MAGIC ve GALA gibi projeler bulunuyor.

  • Listenin ilk sırasında ise merkeziyetsiz türev borsası Serum'un yerel varlığı SRM bulunuyor.

  • Piyasaya etkisi: Nötr
09:03
8 Eylül 2023

Kripto para analiz şirketi Santiment, altcoin’lerin sınırlı yaşam belirtileri gösterdiğini ve radarı altındaki birden fazla altcoin’in alım fırsatı bölgesinde veya bu bölgeye yakın bir noktada olduklarını bildirdi. İşte Santiment’ın işaret ettiği o altcoin’ler ve diğer detaylar.

Santiment’ın Listesindeki Altcoin’ler

Santiment’ın listesindeki altcoin’lerden biri ağı ile aynı adı taşıyan zincir üzeri likidite merkezi DODO‘nun yerel varlığı DODO. DODO şu anda 0,106 dolardan işlem görüyor ve piyasa değerine göre 309’ncu sırada yer alan altcoin bu yazının hazırlandığı sırada son 24 saatte yüzde 4’ün üzerinde yükselişle 0,1113 dolardan işlem görüyor.

Kripto para analiz şirketinin radarındaki ikinci altcoin ise bir Merkeziyetsiz Otonom Organizasyon (DAO) ve Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoin olan MASK. Mask Network, kullanıcıların mevcut sosyal ağların yanı sıra Blockchain özelliklerine erişimini sağlayan merkeziyetsiz bir portaldır. MASK, yazım sırasında sırasında son 24 saatte yüzde 0,91 yükselişle 2,62 dolardan el değiştiriyor.

Santiment’ın listesinde yer alan bir diğer altcoin ise merkeziyetsiz oyun ekosistemi Treasure’ın yerel varlığı MAGIC. MAGIC bu yazının hazırlandığı sırada 0,5094 dolardan işlem görüyor. Listedede ayrıca ağı ile aynı adı taşıyan oynadıkça kazan oyunu ekosistemi olan Gala’nın yerel varlığı GALA yer alıyor. CoinMarketCap verilerine göre GALA, son 24 saatte yüzde 0,62 düşüşle 0,01599 dolardan işlem görüyor.

Listenin İlk Sırasında Serum (SRM) Var

Santiment’in fırsat bölgesi listesinin en üst sırasında ise merkeziyetsiz türev borsası Serum’un yerel varlığı SRM yer alıyor. SRM, bu yazının hazırlandığı sırada son 24 saatte yüzde 4,01 yükselişle 0,036 dolardan el değiştiriyor.

CoinMarketCap verileri SRM son 7 günde yüzde 0,84 yükselirken, son 30 günde yüzde 53,52 gibi oldukça yüksek bir oranda değer kaybetti ve 11 Eylül 2021 tarihinde 13,72 dolarla kaydettiği tüm zamanların en yüksek seviyesinin (ATH) yüzde 99,74 altında işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI