Kripto Para Analisti, Popüler Altcoin’i İşaret Ederek 2022’deki Potansiyel Fiyat Performansını Değerlendirdi!

Kripto para analisti, LINK'in hala yükseliş trendinde olduğunu ve 2022'de yüksek bir fiyat performansı sergileyebileceğini ifade etti.
11:30
31 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Twitter’da “coinbureau” kullanıcı adı ile bilinen kripto para analisti, son birkaç aydır volatilitesi yüksek fiyat hareketleri kaydetmesine rağmen Chainlink‘in (LINK) hala yükseliş trendinde olduğunu söyledi.

LINK, Yüksek Bir Fiyat Performansı Sergileyebildi mi?

Kripto para analisti, dünki Youtube yayınında Chainlink’in güncel teknik görünümünü değerlendirdi. Bir dizi olumlu gelişmeye karşın LINK’ın yeterli fiyat performansını sergileyemediğini ifade eden analist, geçmişteki yükseliş oranlarına dikkat çekti.

Kripto para analisti “Coin Bureau”, konuya ilişkin değerlendirmelerinde şu ifadeleri kullandı:

“Chainlink’in tüm duyurularına, ortaklıklarına, güncellemelerine ve geliştirmelerine rağmen, LINK 2021’in başlangıcından bu yana sadece %50 arttı.”

Analist, Chainlink ekibinin ilerleyen süreçlerdeki operasyonlarını finanse etmek amacıyla yüklü miktarlarda LINK satışı gerçekleştirdiğini ve popüler altcoin üzerinde bir satış baskısı yarattığını söyledi.

LINK, 2022’de Nasıl Bir Fiyat Performansı Sergileyecek?

Büyük ölçüde Chainlink ekibinden kaynaklanan satış bakısının, kısa vadede LINK’in fiyat performansına oldukça olumsuz yansıdığını belirten analist, bu durumun uzun vadeli fiyat hareketleri adına kritik bir anlam ifade etmediğini de ifade etti. Analist, LINK‘in çoğu kripto para biriminin aksine hala bir yükseliş trendinde olduğunu ve 2022’de yüksek bir fiyat performansı sergileyerek tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine ulaşabileceğini dile getirdi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI