X


John McAfee En Büyük Blockchain Konferansında Konuşma Yapacak!

11:00
30 Haziran 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

McAfee Inc ve BitFi’nin kurucusu John McAfee, kripto para topluluğunun tanınmış simalarından birisi. Kripto para topluluğunda adeta bir ikon haline gelen 72 yaşındaki McAfee, bu yıl ABD’nin New Jersey eyaletinde düzenlenecek olan Blockchain World Conference’da konuşma yapacak adaylar arasında yer alıyor.

Blockchain World Conference adı altında dünya çapında önemli organizasyonlar düzenleniyor. Bu muazzam etkinliğin bu yıl daha önce eş benzeri görülmemiş bir katılımla gerçekleşmesi bekleniyor. Çok sayıda finans uzmanının bir araya geleceği etkinlikte birçok ünlü isim de konuşma yapacak.

Blockchain World Conference resmi internet sitesinde etkinliğe dair şu ifadelere yer verilmiş:

Blockchain World Conference, sunum, panel, eğitim seminerleri gibi birçok etkinlikle oldukça yoğun geçecek. Konferans, Blockchain’in kötü çocuğu John McAfee’nin kapanış konuşmasıyla son bulacak.

John McAfee ise konu hakkında sosyal medya hesabı üzerinden şunları kaydetti:

Atlantic City’deki Harrah’s’de gerçekleşecek olan Blockchain World Conference’da konuşacağım. 8.000 katılımcıyla tarihteki en büyük Blockchain konferansı olacak ve dünyanın dört bir yanında canlı yayınlanacak. $334’a bilet satın almak için bu linki kullanın…

John McAfee kısa bir süre önce sosyal medya hesabından BitFi adı verilen yeni donanım cüzdanını tanıttı. Açık kaynak kodlu ilk donanım cüzdanı olduğunu iddia eden BitFi geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü.

Kısa bir süre önce bir anda ortadan kaybolan McAfee sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak suikaste uğradığını açıklamıştı.

Kaynak: Ambcrypto

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar