Güçlü Sinyaller Geliyor! Bu Altcoin Kısa Vade Kazandırabilir!

Kripto para yatırımcıları birçok altcoinde benzer hareketler görebilir. Herkesin gözü ilerleyen saatlerde BTC'de olacak.
18:10
27 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin fiyatı bugün gelen ilk önemli ABD verisinin ardından yönünü yukarı çevirdi. Popüler altcoinler dikkat çekiyor. Destek seviyesine gevşeyen kripto paraların hızlı toparlanma ihtimalini popüler bir kripto özelinde inceleyelim. Fed’in sıkı para politikasına rağmen önümüzdeki 6 ayda en geç tavan faizi bulma ihtimali boğaların en büyük motivasyonu ve bugünlerde yeni bir ara yükseliş görebiliriz.

AAVE Yorum

Geçtiğimiz hafta, Aave Coin satıcıları yoğun mesaideydi ve fiyat bir hafta içinde 92 dolardan 77 dolara düştü. AAVE şimdilik kritik bir bölgenin üstün ve güçlü sinyaller gönderiyor. 77 dolardan gelen sıçrama devam edecek mi yoksa fiyatlar önümüzdeki hafta boyunca düşmeye devam mı edecek? Pek çok şey Bitcoin‘e bağlı. BTC keskin bir satış baskısı görmediği sürece, AAVE için görünüm yakın vadede yükseliş eğilimini koruyor. Aave boğaları önemli bir destek seviyesini savunuyor ve daha fazla kazanç bekleniyor.

17 Ocak’ta 91,3 dolardan gelen ret, AAVE’nin bugün (27 Şubat) içinde işlem görmeye devam ettiği bir aralık oluşturdu. Bu aralığın en yüksek ve en düşük değerleri sırasıyla 91,3 ve 77,5 dolar olup orta aralık 84,5 dolarda bulunuyor.

AAVE Coin Geleceği

Aave 26 Şubat’ta aralığın en düşük seviyesini test etti ve sıçramadan önce 77,2 dolara ulaştı. Bu yazının yazıldığı sırada 82,5 dolardan işlem görüyordu. Yalnızca fiyat hareketini analiz ettiğimizde, AAVE için yükseliş haftası olduğu sonucuna varıyoruz. Bitcoin büyük bir satış baskısı görmezse, yakında 84,5 dolar seviyesini ve sonrasında 92 doları test etmesi mümkün olabilir. Piyasa yapısı 4 saatlik grafikte de düşüş eğilimindeydi, ancak aralık kırılana kadar yapı, geri dönüşlerin nerede gerçekleştiğini belirlemez. Daha düşük zaman dilimlerindeki traderlar için aşırı uçlar büyük önem taşımaya devam ediyor.

Bitcoin fiyatı yazı hazırlandığı sırada ABD piyasaları alıcılı açıldığı için 23.800 doları bir kez daha test etti. Eğer ilerleyen saatlerde ciddi bir olumsuzluk olmazsa 24.000 dolar testiyle AAVE potansiyel hedeflerine doğru hareket edebilir. Elbette kripto paralarda geleceği göremeyiz ve risk profilinize göre kendi kararlarınızı yaptığınız değerlendirmelerin sonucunda almalısınız.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar