f Google Bard’a Göre 2023’ün En İyi 3 Kripto Para Birimi: Shiba Inu, Pepe, Pomerdoge  › COINTURK

Google Bard’a Göre 2023’ün En İyi 3 Kripto Para Birimi: Shiba Inu, Pepe, Pomerdoge 

12:16
12 Ağustos 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

İddialara göre Google Bard’a göre, üç kripto para birimi öne çıktı ve sektörde önemli ilgi çekmiş olabilir: Shiba Inu (SHIB), Pepe (PEPE) ve Pomerdoge (POMD).  

Shiba Inu (SHIB) Neden Yükseliyor?  

Shiba Inu (SHIB), kripto topluluğunda hızla bir isim haline geldi. Memlerden esinlenen kökenleri ve etkileyici kazançları, yatırımcıları aynı şekilde cezbetmiş olabilir. Aslında, Shiba Inu fiyatı son 14 gün içinde %17,6 oranında arttı. 

Bu durum, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın Shibarium için kısa süre önce uygulamaya koyduğu Self-Sovereign Identity (SSI) çözümünü ayrıntılı bir şekilde anlatmasıyla aynı zamanda gerçekleşti. Shiba Inu bu gelişmeyle kullanıcı güçlendirme becerilerini geliştirmeyi umuyor. Basitçe söylemek gerekirse, SSI insanların çevrimiçi kişilikleri üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlıyor. 

Şu anda Shiba Inu kriptosu, bir gecede %1,79 artışla 5,3 milyar dolarlık piyasa değeriyle 0,000009158 dolardan işlem görüyor. Google Bard, tüm hareketli ortalamaları yeşil olduğu için bu fiyatın artmaya devam edebileceğini iddia ediyor. Bu nedenle uzmanlar, Aralık 2023’e kadar Shiba Inu için 0,00001078 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.  

Pepe (PEPE): Meme’den Ana Akıma  

Memlerden esinlenen bir başka token olan Pepe (PEPE), internet kültüründen kripto dünyasında meşru bir oyuncuya dönüştü. Pepe meme’inin popülaritesine dayanan Pepe coin, ilgi çekmek için topluluk odaklı yaklaşımından yararlandı. 

Google Bard, yükseliş görünümünü gösteren Pepe teknik analizini paylaştı. Başka bir deyişle, hareketli ortalamaları ve teknik göstergeleri güçlü satın alma sinyalleri gösteriyor. Pepe coin fiyatı şu anda $439M piyasa değeri ile $0.000001123 seviyesinde bulunuyor.  

Sadece bu da değil, Pepe işlem hacmi bir gecede %47,94 artarak 91.012.713 $’a ulaştı. Tüm bu nedenlerden dolayı, iddialara göre alandaki analistler 2023’ün 4. çeyreğinde Pepe için 0,00000149 $’a yükseleceğini tahmin ediyor. 

Pomerdoge (POMD): Play to Earn 

Play to Earn oyunu olan Pomerdoge (POMD), iddialara göre oyun ve blok zinciri entegrasyonu kavramını bir üst seviyeye taşıdı. Sürükleyici bir oyun ekosistemi oluşturmaya odaklanan Pomerdoge, oyuncuların değerli ödüller kazanırken rekabetçi oyunlara katılmalarını sağlıyor.  

Google Bard iddialara göre, Ağustos / Eylül aylarında piyasaya sürülmesi planlanan benzersiz 7,777 NFT koleksiyonuna da işaret etti. Bu koleksiyon yalnızca oyunun yerel tokenı olan POMD sahipleri tarafından kullanılabilecek. Şu anda, bu NFT’lerin faydaları bilinmemekte. Ancak, Pomerdoge ekibi bunları lansmanına yakın bir zamanda açıklayacaklarını duyurdu.  

Bu tokenları elde etmek isteyenler, şu anda ön satışının Birinci Aşamasında olduğu için yalnızca 0,007 $ ‘a mal olan POMD’yi satın alabilir. Uzmanlar, iddialara göre, ön satış sona ermeden önce 17 kat değer artışı öngörürken, satın alma için doğru bir zaman olabilir. 

WebsiteTelegram 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI