X


Fon Yöneticisi: Bitcoin 2030 Yılında 500.000 Dolar Olacak!

Mark Yusko Bitcoin'in (BTC) önümüzdeki 10 yıl içerisinde rekor kıracağını vurguladı.
19:00
13 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Morgan Creek Capital‘in kurucusu ve finans sektörünün önemli isimlerinden birisi durumundaki Mark Yusko, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) konusunda en olumlu düşünen kişilerden birisi olduğunu defalarca kanıtladı.

Bitcoin’in Geleceği Parlak

Yusko, BTC’nin önümüzdeki günlerdeki piyasa değerine yönelik önemli ve umut veren açıklamaları ile yeniden kripto para sektörünün gündemine girmeyi başardı. U.Today kaynağının aktardığı habere göre Yusko 2021 yılından 2030 yılına kadar olan süre içerisinde BTC‘nin 100.000 dolardan 500.000 dolara kadar çıkabileceğini ve bunların aşılabilme ihtimali bile olduğunu ifade etti.

Zaman geçtikçe BTC’nin iyice dijital altın haline geleceğini de ifade eden Yusko, fiyatın bu sayede rekorun da rekorunu kıracağını düşünüyor:

”2025 yılına geldiğimizde büyük ihtimalle 250.000 dolarlık bir Bitcoin göreceğiz. Bundan sonra biraz zaman geçince de 2030 yılında 400.000 dolar veya 500.000 doları görebiliriz. Bitcoin altının eşdeğerine evrildiğinde fiyat durdurulamayacak.”

İlk başta Bitcoin hakkında şüpheci olduğunu itiraf eden başarılı isim, bunun çok yeni bir teknoloji olduğunu ve kendisine endişe verdiğini belirtti. Artık Bitcoin’e ve bunun potansiyeline inanan Yusko, bunun kendisini BTC’nin geleceği hakkında çok iyimser bir moda soktuğunu açıkladı.

BTC Dünyaya Yayılıyor

Bitcoin aslında fiyat olarak değil, tanınırlık ve kullanım olarak da inanılmaz seviyelere ulaşmaya devam ediyor. İlk başta çoğunlukla erkekler tarafından kullanılan bu kripto para birimi, artık kadınlar tarafından da ağırlıklı olarak kullanılmakta. Bu haberde de belirtilen verilere göre kadınlar BTC’ye kesinlikle erkeklerden daha çok güvenmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Abidin
    3 sene önce

    ac karnina ne yedin sen oyle?

    29