reklamı kapat

eToro XRP’yi Platformuna Ekledi Ancak Kullanıcılar Memnun Değil

eToro XRP'yi listeledi.
26 Aralık 2018
  • Kartal ParıltıKartal Parıltı

Yeni yıl gelmeden XRP topluluğu için iyi haber broker şirketi eToro’dan geldi. eToro uzun zamandır beklenen XRP’yi destekleyeceği haberini verdi, yine de bazı kullanıcılar eToro’nun yaklaşımını beğenmedi.

eToro aynı zamanda XRP yatırımcılarına bazı işlemlerin maliyetsiz yapılacağını bildirdi. Örneğin bir süre eToro’ya yapılan XRP yatırma işlemleri maliyetsiz olacak. Şirketin açıklaması şöyle:

Platformumuza en az 133 XRP ve üzeri transferi başladı. Şimdilik eToro’nun kullanılabildiği ülkelerde eToro XRP cüzdanı çalışır durumda.

Şirket aynı zamanda XRP işlemlerinin sadece banka transferi yapmış olan kullanıcılara açık olduğunu belirtti. Yakın zamanda başka ödeme yollarının da mümkün olacağı açıklamaya eklendi.

eToro platform kullanıcılarının sahip olabileceği avantajların altını çizdi. Lisans sahibi borsanın, düzenlemelere uygun olmasının ve işlem kolaylığının kullanıcılara iyi bir deneyim sunacağı ifade edildi. eToro dünyada kripto değer için lisans alan ilk şirketlerden biri olmasına değindi ve yeni kullanıcıların sahip olacağı imkanları açıkladı:

İlk 25 bin kullanıcı ücretsiz XRP cüzdanına sahip olacak ve 45 XRP cüzdan ücretini ödemek zorunda olmayacak. Cüzdanın geçerli olduğu ülkelerde promosyon 31.1.2019 tarihine kadar geçerli olacak.

XRP’nin platforma eklenmesi sosyal medyada yankı buldu. Bazı kullanıcılar eToro’nun yaklaşımını beğenmedi. Öne çıkanlardan bir tanesi Tiffany Hayden’dı. Hayden eToro’nun XRP sahibi olmadığını ve kullanıcılara gerçek XRP token’larını sunmadığını iddia etti. Bir başka XRP destekçisi ise sadece banka transferiyle yatırılan para kadar çekme işleminin yapılabilmesinin uygunsuz bir uygulama olduğunu belirtti.

Kaynak: Ambcrypto

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER