X

Enzyme Coin Nasıl Alınır?

Enzyme Coin Nasıl Alınır?
19:00
28 Temmuz 2021

Enzyme Coin (MLN), DeFi ekosistemi adına zincir üzeri varlık yönetimini kolaylaştırmayı amaçlayan bir protokol olan Enzyme’in yerel kripto parasıdır.

Enzyme (MLN) Nedir?

Enzyme (MLN), Ethereum tabanlı merkezsiz bir varlık yönetimi altyapısıdır. Enzyme Akıllı Kasalar kullanılarak bireyler ve topluluklar, merkezsiz finanstaki en güncel yenilikleri kullanan yatırım stratejileri oluşturabilir, ölçeklendirebilir ve bunlardan para kazanabilir.

Enzyme Finance, eskiden Melon protokolü olarak biliniyordu. Şu anda ise yeni bir simgesi ve adı var. Ancak MLN kaydı ve sözleşme adresi aynı kalır. MLN, kasa oluşturma süreci ve yatırım döngüsü boyunca çeşitli işlevlere ödeme yapmak için kullanılır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Enzyme, mevduat sahiplerinin, gözetim altında olmayan ve taraflar arasında minimum güven gerektiren çalışma yapısıyla akıllı kasalar üzerinden etkileşim kurulmasını sağlar. Kasa yöneticileri, belirli eylemleri gerçekleştirmeye bağlanabilir veya diğerlerinden yasaklanabilir. Ayrıca Enzyme altyapısı kullanılarak zincir üstü verilerle kanıtlanabilen hem performans hem de ücretler için canlı veriler mevcuttur.

Platformda yatırımlarla ilgili ücretler veya işlemler gibi politikalar, hızlı bir şekilde yapılandırılabilir ve kasa düzeyinde uygulanabilir. Kasalar, alım satım ve diğer işlevler için üçüncü taraf adreslere devredilebilir. Kasa yönetimi için Enzyme uygulamasında “Kasa Yöneticisi” bölümüne gidilip yeni bir kasa oluşturulabilir. Kurulum için bir kılavuz olarak kullanıcı belgelerini kullanmanız tavsiye edilir.

MLN Coin Nereden Alınır?

MLN Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. Enzyme Coin; Binance platformunda MLN/BTC, MLN/BNB, MLN/BUSD ve MLN/USDT paritelerinde işlem görüyor. MLN Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 71.04 dolardan alım satım işlemi görüyor.

MLN satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de BarnBridge Coin satın alabilirsiniz. MLN/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir.  MLN/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından MLN Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar