X


Dünyaca Ünlü Firma Blockchain Entegrasyonu İçin Polygon’u Seçti

Dünyanın en büyük muhasebe ile iş danışmanlığı şirketi, Blockchain entegrasyonu için Polygon ağını tercih ettiklerini açıkladı.
11:40
14 Eylül 2021

Tüm dünyada “Big Four”dan (dört büyüklerden) biri olarak tanınan ve müşterilerine muhasebe ile iş danışmanlığı hizmetleri sunan Ernst & Young (EY), şirketin Blockchain çözümlerini halka açık Ethereum Blockchain ekosistemine entegre etmek için Polygon protokolünü kullanacağını duyurdu.

Polygon Ağı İle Entegrasyon Sağlandı

Yapılan açıklamalara göre EY’nin Blockhain hizmetlerini içeren EY OpsChain ve EY Blockchain Analyzer, Polygon ağı ile entegre edildi. Şirket konuyla ilgili olarak, “EY müşterileri, blockchain.ey.com’da yalnızca basit bir yapılandırma değişikliği ile operasyonlarını Polygon ağlarına bağlayabilir. Kullanıcılar ana Polygon sistemleri ağı ve ana Polygon test ve geliştirme ağına artık blockchain.ey.com’dan doğrudan erişilebilir” sözlerini kullandı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yapılan açıklamalara göre Ernst & Young kurumsal müşterileri için Ethereum blok zincirinde işlemlerin yürütülmesiyle ilişkili yüksek işlem ücretlerini ve sıkışıklığı azaltmak için Polygon’u kullanıyor. Dolayısıyla kullanıcılar, Polygon kullanarak öngörülebilir ücretler ve ödeme süreleri ile artan işlem hacmine erişebilecekler.

Polygon İle Çalışmak Güç Veriyor

EY Global Blockchain Lideri Paul Brody ortaklık hakkında yaptığı açıklamalarda, “Polygon ile çalışmak, EY ekiplerine müşteriler için işlemleri ölçeklendirmek için güçlü bir araç seti sağlıyor ve halka açık Ethereum ana ağında entegrasyon için daha hızlı bir yol haritası sunuyor. Açık sistemler ve ağlar etrafında ortak önceliklerimizi keşfettik ve Ethereum ekosistemi bu alanda işbirliğini çok daha kolay hale getirecek.” sözlerini kullanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar