X


Dev Bir Platform Daha Kripto Sektörüne Dahil Oluyor

SelfWealth, 2021 yılı yol haritasının bir parçası olarak kullanıcılarına kripto para hizmeti sunmayı planlıyor.
15:42
12 Temmuz 2021

Avustralya merkezli bir hisse alım satım platformu olan SelfWealth, kripto para sektörüne adım atacağını açıkladı. Avustralya Menkul Kıymetler Borsası’nda listelenen bir hisse alım satım uygulaması olan SelfWealth, 2021 yılı yol haritasının bir parçası olarak kullanıcılarına kripto para hizmeti sunmayı planlıyor.

SelfWealth’in Kripto Adımı

Victoria merkezli şirket, bugün yaptığı açıklamaya göre kripto para yatırımı sunmak adına yerleşik ve güvenli bir kripto para borsasıyla ortak olacağını duyurdu: “Bu adım, birçoğunuzun yanıtları da dahil olmak üzere yaptığımız araştırmalar sonucunda ortaya çıktı. Kripto paralar ile güvenli işlemler yapmak istediğinizin farkındayız. Öncelikli olarak bizim tarafımızdan incelenen kripto para birimleri ile sizlere hizmet sunacağız.”

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dev firma SelfWealth’in kripto sektörüne dahil olması, şirketin bir hisse alım satım platformundan değerler yaratma platformuna geçiş çabalarının bir parçası olarak bildirildi. Australian Financial Review tarafından hazırlanan bir rapora göre SelfWealth, yıl sonuna kadar Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere 10 büyük kripto para birimini desteklemeye hazırlanıyor.

Kripto Anketi Sonuçları Neye İşaret Etti?

SelfWealth CEO’su Cath Whitaker, şirketin yaptığı anket çalışmalarının sonuçlarını belirtirken şunları kaydetti: “Avustralyalılar kripto para birimlerinin kalıcı olduğuna karar verdiler. Ancak birçok kullanıcı, yatırım kararlarını kolaylaştırmak için güvenilir bir platform arayışında.”

SelfWealth’in yaptığı ankete göre %30’luk kesmin hali hazırda kripto para birimlerine yatırımı bulunuyor. Diğer bir %38’lik kısım ise kripto para birimlerine yatırım yapmayı düşündüğünü belirtti. Avustralya, ülkenin en büyük finansal denetleyicisi olan Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırımlar Komisyonu’nun yerel kripto endüstrisini geliştirme konusunda desteği dolayısıyla kripto dostu bir yargı alanı olarak öne çıkıyor. Finansal otorite şimdi ise Avustralya pazarında artan talebin farkında olduklarının altınız çizere kripto para borsalarında işlem gören ürünler hakkında kullanıcı geri bildirim istiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar