X

CyberMiles Coin Nedir?

CyberMiles (CMT), akıllı sözleşmeler için yeni nesil bir Blockchain’dir.
12:54
17 Ağustos 2020

CyberMiles (CMT), akıllı sözleşmeler için yeni nesil bir Blockchain’dir. Platformun Akıllı İş Sözleşmeleri, e-ticaret uygulamaları için optimize edilmiştir. Merkezi olmayan işlem uygulamaları oluşturmayı kolaylaştırılmış bir süreç haline getirmeye çalışan CyberMiles, işlemlerle ilgili geniş bir Akıllı İş Sözleşmeleri kütüphanesi sağlamayı hedefliyor.

CMT Coin

CMT coin, CyberMiles’ın yerel kripto para token’ıdır.

CyberMiles, ağın yönetimine katılmak isteyenler için CMT’lerle stake yapılabilen bir DPoS protokolü çalıştırıyor. Karşılığında, oluşturulan her blokta sistematik enflasyon ve işlem ücretleri yoluyla basılan CMT’ler kullanıcılara dağıtılıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yazının yayına hazırlandığı sırada 0.0155 dolardan işlem gören CyberMiles coin’in CoinMarketCap verilerine göre en yüksek rakamının 0.6092 dolar olduğu ve en düşük rakamının da 0,0042 dolar olduğu görülüyor. Bununla birlikte CMT coin’in 24 saatlik işlem hacmi 2.400.103 USD iken toplam piyasa değeri 12.410.232 USD seviyesinde bulunuyor.

Ayrıca toplamda piyasada 1.000.000.000 CMT olması planlanıyor ve bunun 800.000.000 adedi şu anda dolaşımda bulunuyor.

CyberMiles

Platformun açıklamalarına göre CyberMiles, e-ticaret uygulamaları için akıllı sözleşme şablonlarından oluşan bir kitaplık oluşturdu. Bununla birlikte platformda kripto para işlemlerinin çok hızlı bir şekilde gerçekleşiyor olmasının yanı sıra CyberMiles’ın “Sanal Makinesi” Akıllı Sözleşmelerin, iş ihtiyaçları için optimize edilmiş bir hızda oluşturulmasını sağlıyor.

Öte yandan CMT coin platformunun açıklamalarına göre Blockchain sayesinde ölçeklenebilir, merkezsiz, güvenli bir platform oluşturuldu. Ayrıca CyberMiles, ek koruma olarak bir “savunma öncesi” ve “kurtarma sonrası” mekanizmalarını da kullanıyor.

Bunlarla birlikte platformun işlem ücreti uygulamıyor olması da farklı bir avantaj olarak değerlendiriliyor. Platform bunu, ağın güvenliğinden ödün vermeden gerçekleştiriyor.

Tüm bunların yanında CyberMiles’ın, e-ticaret şirketlerinin işlerini Blockchain üzerinde kolaylıkla kurgulayabilmelei için oldukça özelleştirilmiş çözümler oluşturduğu ifade ediliyor. Buna ek olarak platformun ücretsiz olması, akıllı olması, hızlı olması ve güvenilir olması da en önemli özellikleri arasında sayılıyor.

Ayrıca CyberMiles platformunun kendi Blockchain’i olan CMT Cube da başarılı bir şekilde piyasaya sürüldü ve kullanılıyor. Yapılan açıklamalara göre CMT Cube kullanabilmek için CMT token ödemesi yapılması gerekiyor.

CyberMiles Coin Yorum

CyberMiles tüm özelliklerinin yanı sıra kullanıcıların ilgisini danışmanları ile de çekiyor. CyberMiles’ın danışmanları arasında; 5miles’ın eski CFO’su Garwin Chan, merkezsizlik alanında önemli isimlerden olan Marc Fleury ve 5miles’ın eski CMO’su olan Frank Lee gibi önemli isimler yer alıyor.

Platformun tamamen ücretsiz olmasını ve sağladığı güvenlik seviyesini bir avantaj olarak değerlendiren kullanıcılar fiyatının şu anda artış eğiliminde olmasını da gelecek için pozitif yorumluyor.

Bunların yanı sıra forumlarda yapılan yorumlara göre yatırımcıların çoğunluğu CMT coin’in bir artış yaşamasını bekliyor gibi görünüyor. Yazının yayına hazırlandığı sırada da 24 saat içinde %4.75’lik artışla işlem gören CMT coin, eğer yatırımcıların hissiyatları gerçekleşirse önümüzdeki günlerde daha fazla artış yaşayabilir.

CyberMiles Coin Satın Al

E-ticaret uygulamaları için akıllı sözleşme şablonları sunan CyberMiles platformunun kripto para birimi CMT coin’i, dünyanın en güvenilir borsaları arasında yer alan Binance ile hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar