X


CoinTürk’ten Bitcoin ve Ethereum Madencilik Kontratları Satışa Sunuldu

19:30
5 Şubat 2016

Bitcoin ve kripto para madenciliğini denemek isteyenler, nasıl yapılacağını, gelirin nasıl olduğunu ve sistemin nasıl çalıştığını görmek isteyenler için CoinTürk Store üzerinden madencilik kontratlarımızı satışa sunuyoruz.

Bu tecrübeyi deneyimlemek isteyenler için sunulan bu fırsat, sınırlı miktarda cihaz için geçerli olacaktır.

Bitmain Antminer S5, S7 (Bitcoin madenciliği) ve Sapphire R9 290X OC (Ethereum madenciliği) cihazları ile madencilik gücünü tamamen istediğiniz havuza sizin hesabınıza tanımlamak üzere yönlendiriyoruz.

Bitmain Antminer S5 ve S7 cihazlarımız, Washington DC`de havalandırmalı, 7×24 güvenlikli ve %99.9 uptime ile çalışan sunucu barındırma merkezinde; Ethereum cihazlarımız ise CoinTürk bünyesinde havalandırmalı, 7×24 güvenlikli ve %95.9 uptime ile çalışan sunucu barındırma merkezinde bulunmaktadır.

Bu kontratlar ile yatırım getirisi anlamında herhangi bir ROI beklentisi içine girilmemelidir. Bu uygulamada ki amaç; madencilik deneyimi kazanmak, madencilik havuzlarında Bitcoin ve Ethereum madencilik cihazlarının çalışma mantığını anlamak ve hash gücü bazında ne kadar kripto para üretileceğini ilk elden deneyimlemektir.

Detaylı bilgi için: CoinTürk Store

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
 • aryaarel
  4 sene önce

  merhaba sanal olarak gensıs mınıng yada bıtclup yada daha ıyısı var ıse hangısını tavsıye edersınız paket olarak

  41
 • emrenas
  4 sene önce

  Kontrat satislariniz devam ediyormu

  38
  • Onur Atam
   onur atam
   4 sene önce

   Hayır, artık devam etmiyor.

   41
 • Güvenç Koçkaya
  Güvenç Koçkaya
  5 sene önce

  Fiyatlar güncellendi. teşekkürler yorum ve katkı için…

  39
 • Ali
  5 sene önce

  Fiyatlar sanki pahalı gibi en azından kafa kafaya çıkartacak bir biçimde fiyat verseydiniz iyi olurdu.(Satış konularında belirtmişsiniz roi garantisi vdeermiyoruz diye ancak pahalı ilk kez madencilik yapacaklar için.) Sadece ethereum roi ‘ye yakın. Bitcoinler roilerden çok uzak. İlk deneyim yapacak kişilerin gözü korkar bence. Fiyatların düşürmeniz lazım.

  38