X


CoinTürk Yenilendi..

21:25
29 Eylül 2015
Okuma Süresi: 3 Dakika

CoinTürk’ün ve Bitcoin dünyasının değerli takipçileri; tamamen yenilenen ve gelişen ara yüzü ile CoinTürk yeni yayın döneminde sizlerle..

[dropcaps]B[/dropcaps]üyük bir heyecanla başladığımız yayın hayatımıza, 2 yıla yakın bir süreden bu yana hız kesmeden, keyifle ve büyüyerek devam ediyoruz. Bitcoin ile ilgili gelişmelerden Türkiye’deki okuyucularımızı haberdar etmek için çıktığımız bu yolda, dünyada yaşanan gelişmeler ışığında bizler de değişiyor ve gelişiyoruz. CoinTürk ailesi olarak sizlere hizmet etmekten dolayı çok mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz. CoinTürk olarak attığımız her adımda yanımızda olan binlerce okuyucumuzun bizi desteklediğini bilmek gücümüze güç katıyor. Hepinize teşekkür ederiz.

Yenilenen yüzü ile CoinTürk’e gelen özelliklerden kısaca bahsetmek istiyoruz.

48 bitcoin shopBitcoin Market

Artık bitcoin ile alışveriş yapabileceğiniz bir e-ticaret girişimi var. Bu güzel müjdeyi sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Henüz emekleme sürecinde olsa da ilerleyen günlerde sizlerin de desteği ile gelişecek olan “Bitcoin Market” bir gün binlerce ürüne ulaşabileceğiniz bir platform haline gelecek. Bir sonraki aşamada da P2P (kişiden kişiye) alım/satım yapabileceğiniz güvenilir bir platforma kavuşacağınızın hayali ile şimdiden çalışmaya başladığımızı belirtmek isteriz. Her geçen gün ürün ve kategorileri ile gelişecek olan “Bitcoin Market” 2016 yılı başında 500’den fazla ürün ile sizlerin hizmetinde olacak..

11 bitcoin bubble talkSerbest Kürsü

Bitcoin Türkiye topluluğunda yeni fikirleri olan, bu fikirleri ve projeleri hayata geçirmek için finansman ve destek arayışında olanların buluşma noktası olacağına inandığımız “Serbest Kürsü” şimdilik davetli üyelik ile test yayınına başlıyor. Çok yakında üyelerimizin yeni girişimlerinin ilk tohumlarını atacakları, yatırım desteği alacakları bir platform olmanın yanında kontrollü katılım ile güvenli ve profesyonel tartışmaların yapılacağı bir ortam yaratmayı hedefliyoruz. İlerleyen dönemlerde nasıl bir şekil alacağı tamamen sizlerin karar vereceği bu bölüme giriş için bizden mail bekleyin yada bizimle buradan iletişime geçin..

62 bitcoin usher safety shieldCoinTürk Üyelik

Üyelerimize özel ücretsiz bitcoin giveaway sistemi ile CoinTürk’te sadece vakit geçirerek, yorum yaparak ve paylaşımda bulunarak, Türkiye’de bitcoin bilinirliğine katkıda bulunabileceğiniz gibi sürpriz ödül ve bitcoin giveawaylerinden de gelir elde edebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, bizi takip etmek ve paylaşımda bulunarak bitcoin bilinirliğini arttırmamızda bizlere yardımcı olmak. Üyelik için davetiyenizi çok yakında size mail ile ulaştıracağız..

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER