X

Coinbase Pro, 4 Yeni Altcoin’i Listeliyor!

Coinbase Pro, bugün TSİ 19.00'da dört yeni kripto para birimini listeleyeceğini duyurdu.
16:45
27 Temmuz 2021

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, bugün yalnızca dakikalar sonrasında dört yeni kripto para birimini platformunda listeleyecek. Coinbase Pro, kullanıcılarına alım satım imkanı sunabileceği dört kripto parayı platformunda işleme açmaya hazırlanıyor.

Listelenecek Altcoin’ler

Coinbase Pro, bugün TSİ 19.00’da dört yeni kripto para birimini listeleyeceğini duyurdu. Platformda listelenecek kripto paralar ise şöyle: Harvest Finance (FARM), Paxos Standart (PAX), Fetch.ai (FET) ve Polymath Network (POLY).

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase Pro’nun FARM, PAX, FET ve POLY’i listeleyeceği haberinin ardından dört kripto paranın da fiyatı yükselmeye başladı. Son 24 saat içerisinde FARM %12 artış kaydederken diğer kripto paralarda da benzer durumlar görüldü.

Dev borsanın açıklamasına göre likidite koşulları sağlandığında bugün TSİ 19.00’da dört kripto paranın da spot piyasa işlemleri aktif edilecek. Duyuru, spot borsalara bu kripto para birimlerine olan ilgiyi artırdı. Coinmarketcap verilerine göre FARM’ın son 24 saatlik işlem hacmi %99’un üzerinde arttı.

Coinbase Etkisi

Coinbase etkisi, yeni listelenecek olan diğer kripto paraların da fiyatlarında artışa yol açtı. Borsa, dört kripto paranın tamamı için mevduat kabul etmeye başladı ve yeterli FARM, FET, PAX ve POLY arzı görüldüğünde ABD Doları ve Tether (USDT) ile alım satım desteklenecek.

Bununla birlikte dev borsa, herhangi bir noktada yeni listelenen kripto para birimlerinin sağlıklı ve düzenli bir piyasa için değerlendirmeyi karşılayamaması durumunda delist etme seçeneğine sahip olduğunu hatırlattı. Coinbase Pro, USD ve USDT çiftlerinde başarılı işlemlerinden ardından daha geniş bir yatırım yelpazesi sunmak adına kullanıcılarına FARM, FET, PAX ve POLY’i getiriyor. Coinbase listelenmelerinin tarihsel olarak, listelenen kripto paraların fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olmuştu.

Ancak bu sefer Fetch.ai bu listede aykırı duruyor. FET, son 24 saat içerisinde 0.40 dolarlık zirvenin ardından %8,3 oranında düştü. Bunun yanı sıra FARM ve POLY fiyatları artış kaydetti. Alım satım işlemleri açılana kadar yatırımcılar yeni listelenen kripto paraları Coinbase Pro cüzdanlarına transfer edebilirler.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar