X


Coinbase Elini Açık Etti: Bu 39 Kripto Para Projesine Dikkat

Coinbase hangi kripto paraları listeleyebilir?
11:21
17 Ekim 2020

Kullanıcı tabanı ile kesinlikle dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Coinbase, dün yayınladığı bir gönderide Coinbase Custody desteği elde edebilecek 39 kripto para birimini açıkladı.

Coinbase Custody 39 Kripto Para Birimini İncelemeye Aldı

Coinbase Custody direkt olarak kurumsal yatırımcılara hizmet veren bir kripto para depolama hizmeti olarak biliniyor. Burada listelenen ve buranın desteğini alan kripto paraların Coinbase üzerinde listelenmesi garanti olmasa da şanslarının arttığı söylenebilir.

Coinbase Custody tarafından yapılan açıklamada da sırasıyla bu kripto paraların yakında desteklenebileceği belirtildi:

“Aave (AAVE), Amp (AMP), Ampleforth (AMPL), Ankr (ANKR), ArCoin (ArCoin), Audius (AUDS), Barnbridge (BOND), BitTorrent Token (BTT), Centrifuge (RAD), Conflux Network (CFX), Curve (CRV), DFI.Money (YFII), Elrond Gold (EGLD), JUST (JST), JUST Stablecoin (USDJ), Meta (MTA), MovieBloc (MBL), mStable (MUSD), Neo (NEO), Nervos (CKB), Nexus Mutual (NXM), NKN (NKN), NuCypher (NU), Ontology (ONT), Paxos Gold (PAXG), Paxos Standard (PAX), Reserve (RSV), Reserve Rights (RSR), Request Network (REQ), Skale (SKL), SUN Token (SUN), tBTC (TBTC), Terra (LUNA), The Graph (GRT), Tron (TRX), VeChain (VET), WING (WING), WINK (WIN), Wrapped Bitcoin (WBTC)”

Listeye bakıldığında birçok DeFi projesinin yanı sıra BitTorrent Token gibi alternatiflerin ve Paxos Gold, Paxos Standard gibi stablecoin’lerin de bulunduğu görülüyor. Coinbase kripto para borsasının hangilerine Custody desteği vereceği önümüzdeki haftadan itibaren yavaş yavaş ortaya çıkacaktır.

Şu an revaçta olan DeFi projelerinin dev kripto para borsası tarafından listelenmesi ve minimum %30 artış elde etmesi ise oldukça olası gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
İlgili Yazılar