X


Clover Finance Coin Nasıl Alınır?

Clover Finance Coin Nasıl Alınır?
18:45
6 Ağustos 2021

Clover Finance Coin (CLV), Clover ekosisteminin yönetim token’ıdır. CLV, yönetim token’ı olmasının yanı sıra birçok işlevde ekosisteme katkıda bulunur.

Clover Finance (CLV) Nedir?

Clover Finance (CLV), 2020 yılında Substrat tabanlı bir Polkadot parachain olarak kuruldu. Platform, geliştiricilerin yeteneklerini göstermede kolaylık ve maliyetlerini azaltma adına blok zinciri altyapısı sağlamayı amaçlar. Clover, zincirler arası uyumluluk için bir temel katmandır. Kurucu ortakları Viven Kirby, Norelle NG ve Burak Keçeli, bir bütün olarak kripto evrenine merkezsiz görünümü göstermek için çalışıyor.

EVM tabanlı Clover adreslerinin ve Polkadot tabanlı Clover adreslerinin birlikte işlem yapmasına izin vermesi ile CLV token, zincirler arası kullanılabilir. Bu, özellikle Clover uygulaması ve cüzdanında birden fazla dApp’te kullanıcının hesaplarından gelen bilgileri bağlayabildiği ve toplayabildiği için inanılmaz derecede faydalı bir gelişmedir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Clover, blok zincirler arasında çalışan dApp’ler oluşturmak için zemin sağlar. Daha önce dApp’ler Ethereum ağında geliştirilmiş ve kullanılmıştır. Clover sistemi ile geliştiriciler ve günlük kullanıcılar için DeFi kullanımı kolaylaşır.

DeFi kullanıcılarının çoklu cüzdanlarını, hesaplarını ve varlıklarını takip etmelerini kolaylaştırır. CLV token, Clover Finance ekosisteminde çok kullanımlı bir varlıktır. Sistem yükseltmelerinde topluluk oylamasına dahil olmak için yönetim token’ı olarak da işlev görür. CLV, platformdaki işlem ücretlerini ödeme için veya ağdaki token’lar için diğer bazı kullanım durumları mevcuttur.

CLV Coin Nereden Alınır?

CLV Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. Clover Finance Coin; Binance platformunda CLV/BTC, CLV/BNB CLV/USDT ve CLV/BUSD paritelerinde işlem görüyor. CLV Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 325 dolardan alım satım işlemi görüyor.

CLV Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de CLV Coin satın alabilirsiniz. CLV/BUSD işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. CLV/BUSD arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından CLV Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar