X


CertiK’e DeFi Ve Kripto Riskleriyle Mücadele Etmek İçin Yeni Fon

Blockchain güvenlik firması CertiK çarşamba günü yaptığı açıklamada, kripto para birimi ve DeFi endüstrileri için ürün ve güvenlik yeteneklerini genişletmek için 37 milyon dolarlık yeni finansman aldığını duyurdu.
16:11
14 Temmuz 2021

Son zamanlarda yeni çıkan DeFi projeleri yatırımcılara güvenli bir platform olduklarını kanıtlayabilmek için Certik tarafından onay alma zorunluluğu hissetmekte.

Yeni Yatırımlar İle Yatırımcılara Güven Ortamı Sağlanacak

Blockchain güvenlik firması CertiK çarşamba günü yaptığı açıklamada, kripto para birimi ve DeFi endüstrileri için ürün ve güvenlik yeteneklerini genişletmek için 37 milyon dolarlık yeni finansman aldığını duyurdu. CertiK kurucu ortağı Profesör Ronghu Gu konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Topluluğun hayati güvenlik bilgilerini anlamlandırabilmesi için resmi denetim raporlarımız da dahil olmak üzere araçlar ve kaynaklar sağlayarak alandaki şeffaflığı ilerletmekten gurur duyuyoruz

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Coatue Management’ın ortaklarından Kai Jiang, DeFi devriminin ortasında blockchain güvenliğinin giderek daha önemli hale geldiğini vurguladı.

Merkezi olmayan finans, son 18 ayda muazzam bir şekilde büyüdü ve milyonlarca insanın yenilikçi finansal araçlara ve tasarruf ürünlerine erişmesini sağladı. Bu kadar hızlı inovasyonun yanında güvenlik son derece önemlidir.

Gelirlerini Dört Katına Çıkardı

CertiK, DeFi uygulamalarının güvenlik durumuna ilişkin zincir içi ve zincir dışı verileri kullanarak gerçek zamanlı bilgiler sağlayan Skynet platformu ile popülerlik kazandı. Şirket, Skynet’in bugüne kadar 2 milyondan fazla akıllı sözleşme adresini ve 2 milyardan fazla zincirleme işlemi izlediğini söyledi.

CertiK, gerçek zamanlı akıllı sözleşme denetim blok zincirini Ekim 2020’de yayınladı. Bir aydan kısa bir süre sonra, akıllı sözleşme güvenlik açıklarını taramak için otomatik aracını uygulamaya koydu.

CertiK, piyasadaki önemli blockchain güvenlik şirketlerinden biri olarak ortaya çıktı. Şirket ayrıca IDG Capital, Binance, Yale Üniversitesi, Lightspeed Venture ve diğerleri tarafından da desteklenmektedir.

CertiK, 2018’den bu yana 48 milyon dolar gibi çok yüksek bir fon topladı. Şirket, bir yıldan daha kısa bir süre önce 11 milyon dolarlık bir finansman turunu kapattı ve bu da devam eden genişlemesini finanse etmeye yardımcı oldu. O zamandan beri CertiK, 600’den fazla yeni müşteriyle çalıştı ve gelirleri yılın ilk yarısında 2020’ye kıyasla dört katına çıktı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar