Bitsgap, Otomatik Botlar Aracılığıyla Manuel İşlemlerin Verimsizliklerini Çözüyor

11:42
23 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para yatırımı çeşitli yollarla yapılabilir ve sonuçlar, kullanıcıların bu sektöre nasıl yaklaştığına bağlı olarak farklılık gösterir. Bitsgap, güçlü bir işlem terminali aracılığıyla bu segmentteki verimsizliklerin giderilmesine yardımcı olmayı amaçlıyor. Bitsgap’e göre, manuel işlem uygulanabilir olmaya devam ediyor ancak ele alınması gereken önemli eksiklikleri var.

Bitsgap, kripto para birimi meraklılarının dijital varlıklara erişme ve işlem yapma şeklini değiştirdiğini ifade ediyor. Güçlü işlem terminali sayesinde ürün, kullanıcıların bireysel borsa ve işlem platformu hesaplarını kullanma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Bunun yerine kullanıcılar, Bitsgap ekosisteminden ayrılmadan para birimleri satın almak ve satmak için çeşitli emir türlerinden yararlanabilir.

Açıklamalara göre bu işlem terminali, kripto yatırımı yapbozunun yalnızca ilk parçası. Bitsgap’e göre daha önce manuel işlemle uğraşan kullanıcılar, kâr potansiyelini etkileyen birkaç önemli verimsizlik olduğunun farkındalar. Bununla birlikte sürekli bilgisayar başında oturmak veya duygulara dayalı işlem yapmak gibi dezavantajların üstesinden gelmek kökten farklı bir yaklaşım gerektiriyor.

Bitsgap aracılığıyla kullanıcılar, güçlü bulut tabanlı işlem terminali çözümü aracılığıyla istedikleri herhangi bir kripto para birimine erişebilirler. Sunucular, gerekli tüm iş yüklerini hallederek ve ekibin çözümünü her tür cihazda erişilebilir hale getirerek, kullanıcıların yeni piyasaları keşfetmelerini ve kâr potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlıyor.

Ek olarak Bitsgap çözümü, kullanıcı adına otomatik işlemlerde yüksek performanslı GRID botları sunuyor. Bu botlar, yüksek frekanslı işlem yaparken, saatte 1.000 işleme kadar verim için birleşebiliyor. Sonuç olarak, yatırımcılar herhangi bir piyasa momentumundan faydalanabiliyor ve günün her saatinde minimum fiyat değişikliklerinden en iyi şekilde yararlanabiliyor. Bu işlem botları, tüm kullanıcılar için genel kâr potansiyelini artırarak, günün her saatinde çalışıyor.

Ayrıca, şebeke tabanlı işlem botları alanındaki çalışmalar, diğer piyasa fırsatlarını keşfetmenin yolunu açıyor. Bitsgap altında ekip, vadeli işlem yatırımını da destekleyecek bir kombo bot başlatmayı hedefliyor. Vadeli işlemler, kripto para birimi endüstrisinin çok önemli bir yönü ve multi-trilyon dolarlık bir piyasayı temsil ediyor.

Bitsgap Hakkında

Bitsgap, 2017 yılında platform kaynağını tanıtılmasıyla kripto para işlemlerinde önemli bir kapı açtı. Platform, 20’den fazla büyük kripto borsası için kaynak sağlıyor ve tecrübesiz ve deneyimli kripto yatırımcıları arasında çok popüler olduğu ifade ediliyor.

WebsiteTelegramFacebookTwitter

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar