X


Bitcoin’de Dibi Bilen Analist Ethereum için Konuştu!

Dave the wave, Ethereum tahminini açıkladı.
19:00
30 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 20.000 dolara çıktıktan sonra sert bir düşüş ile beraber 6.000 dolara kadar gerilemişti. 6.000 dolarda uzun bir süre tutunduktan sonra 3.000 dolara kadar inen BTC, yaklaşık olarak %85 üzerinde bir değer kaybı yaşadı ve herkesi şoke etti. Dave the wave isimli kripto para analisti ise BTC daha 15.000 dolar seviyelerinde iken 6.000 dolara düşüşün gerçekleşeceğini bilerek büyük bir ün yakaladı.

Analist, Twitter üzerinden yaptığı yeni analizinde bu sefer Ethereum‘u mercek altına aldı. Çizdiği grafikte Ethereum’un geçtiğimiz haftalardaki düşüşü ile dibi bulduğunu belirten ünlü analist, yakında ETH için yükselişin gelebileceğini ifade etti. Ethereum‘un yakın zamanda sıçrama yaptığı 0.786 Fibonacci geri çekilme seviyesi aynı zamanda 2018 yılının da ETH için dip noktasını temsil ediyor.

Ethereum İçin Sayılı Gün Kaldı

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH), kritik bir güne yaklaşırken bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %1,21’lik bir yükseliş de yaşıyor. ETH ağı 1 Ocak tarihinde Muir Glacier isimli bir hard fork’u hayata geçirecek ve bu güncelleme ağın zorluk bombası olarak bilinen ek güncellemesini uzun süre daha erteleyecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Suleymam
    3 sene önce

    Bu makaleden hiçbir şey anlamadım

    28