reklamı kapat

Bitcoin Yükselişi Devam Ederken Umut Veren Fiyat Tahmini

Messari CEO'su Ryan Selkis'e göre Bitcoin (BTC) fiyatı 50.000 doları bulabilir.
22:00
3 Nisan 2019

Bitcoin (BTC) fiyatı uzun süren ayı trendinin ardından beklenen yükselişine başladı. Kripto paraların genelinde hissedilen artış trendi piyasanın değerini ciddi oranda yükseltirken kullanıcıların ilgisi yeniden bu yeni varlık sınıfına yöneldi. Öyle ki bu ilginin dünyaca ünlü isimlere dahi sıçradığını görüyoruz. Milyarder Elon Musk ile ilgili güncel kripto haberlerini incelemek için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Piyasadaki artış sürerken uzmanlardan da BTC fiyatına yönelik tahminler birbiri ardına geldi. Messari CEO’su Ryan Selkis de tahminde bulunan isimlerden.

Bitcoin 5100 Dolar

Lider kripto para Bitcoin 2 Nisan Salı günü fiyatını kayda değer miktarda artırarak dikkatleri üzerine çekmişti ki 3 Nisan Çarşamba günü bir diğer artış trendinin etkisine girdi ve fiyatını 5.100 dolara kadar ulaştırdı. Bu değerler BTC’nin fiyatından yalnızca iki gün içerisinde ciddi oranda artışın yaşandığını gösteriyor ve kullanıcılara eski şatafatlı boğa piyasası günlerini anımsatıyor. CoinTürk okurlarına Twitter bağlantımız üzerinden yönelttiğimiz bu soruya yanıt vererek piyasanın geleceği hakkındaki görüşünüzü bildirebilirsiniz.

50.000 Doları Bulacak!

Kripto para araştırma firması Messari’nin CEO’su Ryan Selkis, Bitcoin’in artışına işaret ederek fiyatın 50.000 doları bulabileceğini iddia etti. Önümüzdeki yıllarda bu iddiasının gerçekleşeceğine dikkat çeken Selkis’e göre BTC’ye “değer transferi” gerçekleşecek. Selkis bu iddiasını yeni nesil yatırımcıların piyasaya dahil olmasına ve piyasaya duyulacak talebin artmasına dayandırıyor.

Selkis 28 Mart 2019 tarihinde, Bitcoin son yükseliş hareketine henüz başlamadan, paylaştığı bir Twitter gönderisinde BTC yükselişine dikkat çekmişti. Ünlü girişimcinin iddialarının oldukça ilgi çekici olduğu söylenebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.