X


Güvenli Bitcoin Cüzdanı TREZOR’dan %20 İndirim

10:45
26 Kasım 2018

USB bitcoin cüzdanı nedir? Donanımsal bitcoin cüzdanı nasıl çalışır? Fiziksel Bitcoin cüzdanı nedir? TREZOR Nedir? Nasıl Çalışır? Hardware Bitcoin wallet, Offline Bitcoin cüzdanı, Güvenli bitcoin cüzdanı edinmek, Trezor inceleme…

TREZOR, Satoshi Lab tarafından 2013 yılında piyasa sürülen donanımsal bir Bitcoin cüzdanıdır.

Cüzdanın temel amacı, kullanıcı özel anahtarlarını güvenli bir ortamda saklamak ve istenildiğinde hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirmektir. Piyasada buna benzer bir çok donanımsal Bitcoin cüzdanı bulunmasına rağmen, TREZOR şu ana kadar küresel olarak en çok satılan ve en az şikayet alan Bitcoin cüzdanı olarak karşımıza çıkıyor.

Bu zamana kadar yapılan kullanıcı yorumları ve kripto para ekosistemine yaptığı etkiyle TREZOR şimdiden oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip. Her türlü kötü girişime karşı önlem alan ve hatta kullanılan bilgisayarların anti-virüs programlarıyla korunmadığı durumlarda bile güvenlikten ödün vermeyen TREZOR, şu anda ücretsiz kargo fırsatıyla dünyanın dört bir tarafına gönderiliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

TREZOR’un başka bir özelliği de kullanımının oldukça kolay olması. TREZOR kullanabilmek için kripto uzmanı olmaya gerek yok, isteyen herkes kolayca kurulum yapıp cihazı kullanabilir ve cihaz Windows, OS X and Linux işletim sistemlerinde çalışabilir.

buytrezor.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar