X


Binance’ten Dev Madencilik Adımı: Binance Pool

Kripto para borsası Binance, borsa işlemlerini tamamlamak adına madencilik hizmeti sunacak.
14:50
27 Nisan 2020

Önde gelen kripto para borsalarından biri olsan Binance bugün yaptığı bir açıklama ile madencilik adına bir adım attığını ve Binance Pool’u kullanıcılarıyla buluşturduğunu duyurdu.

Binance Pool

Yapılan açıklamalara göre Binance çeşitli kripto paralar ve token’lar için proof-of-work ve proof-of-stake hizmetleri sunacak olan Binance Poll’un tanıtımını bugün yaptı. Bu tanıtım sebebiyle oldukça heyecanlı olduklarını belirten Binance ekibi, Binance Pool’un ilk ürünün FPPS ödeme yöntemi kullanılarak yapılan Bitcoin madenciligi olacağını belirtti.

Bununla birlikte yapılan açıklamalara göre bugünden 1 Haziran 2020’ye kadar kullanıcılar Binance Pool’u herhangi bir ücret ödemeden kullanmaya başlayabilecek.

Borsa, Binance Pool platformuyla kullanıcılara madencilik hizmetleri sunarak mevcut Binance borsasını tamamlamayı amaçladıklarını dile getirdi. Madencilikten elde edilen gelirler P2P platformlarına doğrudan erişimle, Binance borsasında doğrudan alınıp satılabilecek.

Tüm bunların yanında yapılan açıklamalara göre Binance güvenlik ekibi varlıkları tam zamanlı olarak koruyacak ve aynı zamanda hashrate gerçek zamanlı olarak görüntülenmeye devam edecek. Ayrıca FPPS modeli ve anlık ödemeler kullanılarak kazançlardaki dalgalanmalar da engellenebilecek.

Öte yandan Binance kullanıcılarına Binance Pool ile madenci gelirini artırmayı, madencilik ve işlem arasındaki boşluğu kapatmayı ve tek elden bir madencilik ekosistemini sağlamayı taahhüt ediyor.

Bitcoin’e Giriş

Bitcoin ve diğer kripto paralara giriş yapmak için Binance platformunu güvenle kullanabilirsiniz. Binance; Türkçe dil desteği, düşük komisyon ücreti ve dünyanın en yüksek işlem hacmiyle ön plana çıkmaktadır ve son dönemin en gözde kripto para platformudur.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
İlgili Yazılar