Binance Launchpad Raporu: Projeler ICO’lardan Ne Kadar Kazanç Sağladı?

Binance Launchpad’de düzenlenen 3 ICO projesi ortalama %270 kazanç sağladı.
13:00
27 Mart 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Binance Launchpad platformu 3 ICO projesine ortalama %270 kazanç getirdi. Bitcoinist’in haberine göre yüksek getiri oranı ICO’lara talebin arttığını gösteriyor ve Huobi gibi diğer borsalar bu yeni modeli kopyalamaya başlıyor.

Platformda şu ana dek 3 ICO düzenlendi: BitTorrent, Fetch.AI ve Celer Network. Bitcoinist’in haberine göre BitTorrent (BTT) şu anda ICO fiyatına (0,00012 dolar) kıyasla %483 değer kazanmış durumda. 0,0867 dolardan satılan Fetch.AI’de (FET) bu oran %119, 0,0067 dolardan satılan Celer Network’te (CELR) ise %213. Bu üç değerin ortalaması bize 270 rakamını veriyor.

Artan Talep

ICO’lar için her ne kadar başarı getirse de Binance Launchpad yüksek miktarda alım talebi karşısında teknik sorunlar yaşadı. Bu durum bize net bir şekilde şunu gösteriyor: Kazanç potansiyelini gören yatırımcıların sonraki projelere talebi giderek artıyor.

Binance Launchpad’de (en son düzenlenen) CELER ICO’suna yatırım yapmak isteyen 39 bin yatırımcının olması (ki bu yatırımcıların yalnızca 3.129’u token satın alabildi) buna iyi bir kanıt oluşturuyor.

VIP Erişim: BNB

Binance talep patlaması yaşanması sonucu kendince bir çözüm buldu: Piyango formatı. Bu formatla ilgili haberimizi bu linkten okuyabilirsiniz. Piyango formatıyla “ilk gelen alır” usulü satış, yerini kullanıcıların sahip oldukları biletlerle token sahibi olduğu sisteme bırakıyor. Bilet başvurusu yapmak için kullanıcıların hesabında en az 100 BNB bulundurması gerekiyor. BNB miktarı arttıkça alınabilecek bilet sayısı artıyor. Yani BNB bir nevi kullanıcılara gelecek ICO’larda VIP erişim sağlıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar