reklamı kapat

Binance Coin Yeni Bir Borsada Listelendi – CZ Açıklama Yaptı

Binance Coin (BNB) yeni bir borsada listelendi.
08:00
2 Ekim 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, 2019 yılında kendi kripto para birimi Binance Coin (BNB) için mükemmel bir yükseliş sağladı ve BNB bir anda toplam piyasa değerine göre en büyük 10 kripto para birimi arasına girdi.

Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle en büyük sekizinci kripto para birimi olan Binance Coin, geçtiğimiz günlerde yeni bir kripto para borsası tarafından da listelendi.

Bvnex isimli kripto para borsası aslında BNB’yi listeleyen ikinci Vietnam merkezli platform oldu ve Binance CEO’su Changpeng Zhao da konu hakkında açıklamada bulundu. Zhao, Binance Coin’in ikinci defa bir Vietnam borsasında listelenmesinin ”organik büyüme” olduğunu dile getirdi.

Binance Coin Eleştirileri

Özellikle Binance’nin Launchpad platformu ile yatırımcılara ellerinde BNB tutmayı zorunlu kılması, birçok kripto para analistine göre BNB’yi sıra dışı bir şekilde yükselişe taşıdı. Binance her bir Binance Launchpad satışına katılım için belirli miktarlarda BNB bakiyesinin bulunmasını kullanıcılara şart koşmakta ve bu yönüyle ciddi bir şekilde eleştiri almaya devam ediyor.

Binance’nin en yeni Launchpad projesi hakkında detaylı bilgiyi ve ne kadar BNB bakiyesi istendiğini de buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun