X


Binance Coin (BNB) Son Durum: Binance Haberlerinin Etkisi!

Binance’in açıklamaları ve attığı adımlarla birlikte hamle yapma eğiliminde olan BNB şu anda genel piyasayla birlikte hareket ediyor.
20:40
20 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası konumunda bulunan Binance’in kripto para birimi Binance Coin (BNB) piyasaya sürüldüğü günden bu yana ilgi görüyor. Binance’in yaptığı açıklamalar ve attığı adımlar ile birlikte hamle yapma eğiliminde olan BNB’nin şu anda genel piyasa ile birlikte hareket ettiğini görüyoruz.

Binance Coin Grafikleri

48,2 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 5. kripto para birimi konumunda bulunan Binance Coin, yazının kaleme alındığı an itibari ile 295 dolardan işlem görüyor. BNB aslında tüm piyasa ile birlikte güne yükseliş ile başlamıştı ancak öğleden sonra arka arkaya düşüş mumlarının geldiği ifade edilebilir. BNB’nin son 24 saat içinde ise yaklaşık olarak %3,5 düşüş yaşadığı görülüyor.

Grafiklere göre BNB’de 288 dolar destek seviye olarak işlem görürken 316 dolar direnç olarak işlem görüyor. Dolayısıyla eğer son düşüşler birlikte 288 doları altına bir kırılım olursa BNB daha dip seviyeleri test edebilir. Bunun yanında eğer bir toparlanma başlarsa Binance Coin’in 316 doları hacimli bir şekilde kırması 350 dolara hızlı bir yükseliş de başlatabilir. Ancak bu noktada yatırımcılar piyasanın şu anda çok belirsiz olduğunu unutmamalı ve fevri işlemlerden kaçınmalı.

Binance Haberleri

Binance, tüm dünyada popüler bir kripto para borsası olduğu için yaptığı duyurular, attığı adımlar ve haberler oldukça ilgi çekiyor. Binance bugün yaptığı bir duyuru ile DYDX, FTT, KAVA, VOXEL çapraz marj çiftlerini ve TROY izole marj çiftlerini eklediğini açıkladı. Ayrıca Binance yine bugün çapraz marjdan YFI ve YFII’yi çıkardığını da kullanıcıları ile paylaştı.

Buna ek olarak Binance’in bir kripto para birimini listelemesi de büyük ses getiriyor ve aslında bu durumun listelenen coin fiyatında da büyük etki yarattığı görülüyor. Zaman zaman Binance’in listelediği bir kripto para birimi %50 gibi çok büyük artışlar yaşayabiliyor. Ancak sonrasında geri çekilmenin de benzer şekilde sert olduğunu ifade etmek de fayda var. Binance son olarak 9 Mayıs’ta Lido DAO (LDO) listelediğini açıkladı. Açıklamadan sonra LDO’nun fiyatı 2,14 dolar seviyelerinden 3,89 dolar seviyelerine yükseldi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar