Binance CEO’su: “Büyük Paralar Hazırda Bekliyor”

Binance CEO'su beklemekte olan büyük yatırımcının kripto para piyasasına girmeye başladığını ifade etti.
09:00
3 Nisan 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao (CZ) kripto para piyasasının şu anki durumunu yorumladı. Piyasa birçok fonun girdiğini söyleyen CZ herkesi trene atlamaya davet etti. Yükselişin gerçekleşeceğini daha önceden de söylediğini belirtti.

Fırsatı Kaçırma Korkusu

Şubat ayı başlarında CZ attığı bir tweet’te altcoin piyasasının tepesinde bulunan 10 token’in piyasa değerlerine dikkat çekti. Binance Coin BNB bu listede bir token fiyatıyla 19 doları geçerek 2,8 milyar dolar piyasa değerine ulaştı. Önceden attığı tweet’te CZ takipçilerine çok miktarda paranın piyasada dolanmaya başladığını söylemişti. Piyasa değeri olarak BNB’yi USDT, MKR ve BAT izliyor.

“Yalancı fiatların” piyasada beklediğini dile getiren Binance CEO’su yüksek miktarda paranın piyasaya girerek fırsatı kaçırma korkusu (FOMO) yaratabileceğini ifade etti, “geride kalmayın” diye uyarıda bulundu. FOMO’nun başlamasının ardından yatırımcılar diğer varlıklarını satıp daha iyi kar edebileceklerini düşünerek Bitcoin’e ya da diğer kripto paraları tercih edebilirler.

Daha önce de bir analist Ethereum’un nisan çıkışını tahmin edip 2000 dolara ulaşacağı konusunda haklı çıkmıştı. Ethereum’un piyasa hakimiyeti tarihinin en yüksek seviyelerini görmüştü. Ardından bildiğiniz gibi son aylara kadar uzun süren ayı sezonuna girildi.

Diğer yandan Binance yeni bir token satışı için hazırlanıyor. MATIC Network token satışı 24 Nisan’da Binance platformunda yer alacak. Token satışı hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar