SICAK GELİŞME: Binance, BNB Ağında Dijital Kimlik Token’ı BAB’ı Piyasaya Sürdü!

Binance, BNB ağında dijital kimlik token'ı BAB Token'ı başlattığını duyurdu. Kripto para borsasından yapılan açıklamada, Binance Account Bound'un (BAB) bugün TSİ 12.00'da piyasaya sürüldüğü belirtildi.
12:24
8 Eylül 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

H️acim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, BNB Chain’de dijital kimlik token’ı Binance Account Bound’u (BAB) piyasaya sürdüğünü duyurdu. Kripto para borsasından yapılan açıklamada, Binance Account Bound’un (BAB) bugün TSİ 12.00’da piyasaya sürüldüğü belirtildi.

Binance Account Bound Token Nedir?

Dev kripto para borsası Binance, bugün TSİ 12.00’da Binance Account Bound (BAB) token’ını piyasaya sürdüğünü duyurdu. Kullanıcılar, BNB Chain’de kimlik bilgileri olarak BAB token’ını basabilir, birden fazla proje oluşturma sürecine dahil olabilir ve ödüller kazanabilirler.

Binance Account Bound (BAB) token’ları, BNB Chain üzerine inşa edilmiş ilk Soulbound Token’ıdır (SBT). BAB token devredilemez ve herhangi bir parasal değeri yoktur. Token, kimlik doğrulama sürecini tamamlamış olan Binance kullanıcıları için bir dijital doğrulama aracı görevi görmek için kullanılmaktadır.

BAB Token Nasıl Basılır?

Kimlik doğrulamasını tamamlamış olan Binance kullanıcıları, BAB token’larını doğrudan cüzdanlarına basabilir. Bunun için ilk olarak Binance’ın mobil uygulamasında oturum açmalı ve anasayfadaki “Daha Fazla” simgesine dokunmak gerekiyor. Ardından “Hediye ve Kampanya” kısmından BAB Token seçeneğini kullanarak devam edebilirsiniz (seçenek henüz tüm kullanıcılar için kullanılabilir değil). Bu adımda, tam kimlik doğrulaması, uyumlu bir cüzdanın bağlanması ve cüzdan sahipliğinin dijital imza ile doğrulanması da dahil olmak üzere BAB token basmak için gerekenlerin bir listesi gösterilecek. Kullandığınız cüzdan türüne bağlı olarak, cüzdanınızı bağlamanın üç yolu bulunmaktadır. Bunlar; Binance DeFi Wallet, Trust Wallet ve diğer cüzdanlar.

Herhangi bir cüzdanı kullanarak gerekli olan bağlantıyı yaptıktan sonra cüzdanın sahibi olduğunuzu doğrulamanız için dijital imza atarak BAB token’ınızı basabilirsiniz. BAB token’ınızı basmak için gas ücreti ödemeniz gerekecek. Bu ödemeyi direkt Binance spot cüzdanınızdan veya finansman cüzdanınızdan yapabilirsiniz. Gas ücretinin ödenmesinin ardından BAB token’ınız basılacak ve cüzdanınıza aktarılacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar