Reklam

Bexplus, Yüzde 30’a Kadar Kazanç ve Yüzde 100’e Kadar Bonus Sunduğu Cüzdanını Piyasaya Sürdü

Bexplus kripto para borsası Bitcoin'in yükselişine yetişemeyenlere yeni fırsatlar sunuyor.
21:46
17 Aralık 2020
Okuma Süresi: 4 Dakika

Bitcoin fiyatı 21.000 doların üzerine çıktı ve kripto para piyasası tam anlamıyla uçuşa geçti. Küresel ekonominin toparlanması yaşanan salgın nedeniyle duraksasa da kripto para piyasası büyük bir sermaye ve yatırımcı akınına tanıklık ediyor. Şu an için kripto para piyasasının toplam piyasa değeri 600 milyar doların üzerine çıktı.

Bitcoin’in yüksek volatilitesi bunun hızlı bir şekilde yükselmesini sağladı ve volatilite korkulduğu kadar fırsatlar da sunuyor. Büyük fiyat hareketlerinden faydalanmasını bilen yatırıcımlar, %100 belki de %1000 yatırım getirisi elde edebilir.

Önde gelen kripto para türev borsası Bexplus ise yatırımcıların daha fazla kripto para kazanabilmesi için %100 para yatırma bonus kampanyasını başlattı. 1 BTC yatıranların hesabına 2 BTC kredi verilecek. Her kullanıcı için erişilebilir olan bu kampanyada her bir para yatırma işlem için 10 BTC’ye kadar kredi kazanmak mümkün.

Kaldıraçlı Alım Satım Nasıl Kullanılır?

Kaldıraçlı alım satımın nasıl kullanıldığı, bir örnek üzerinden kolaylıkla anlatılabilir. Long kontrat yani yükseliş emri vermek için 10.000 dolar fiyatı üzerinden 1 BTC kullanıldığını ele alalım. 100x kaldıraç ile 1 BTC yaklaşık 100 BTC’lik emir açmak için kullanılabilir.

Bundan bir gün sonra Bitcoin fiyatı 10.500 dolara yükselirse, kazanç 10.500 10.000 dolar * 100BTC/10.500 dolar * 100% =4,76 BTC hesaplaması üzerinden yaklaşık %476 kazanç sağlayacktır.

Bexplus’ın sunduğu %100 bonus ile birlikte ise ilk BTC yatırımı aslında 2 BTC olarak cüzdanlara yansıyacak. Yani elde edilen asıl kazanç 2 BTC ile yaklaşık 9,52 BTC veya %952’lik bir getiri olacak.

Neden Bexplus Seçmelisiniz?

Bexplus, BTC, ETH, EOS, LTC ve XRP gibi önde gelen kripto paralara endeksli 100 kata kadar kaldıraçlı işlem sunan lider kripto para türev ürün platformlarından birisidir. Hong Kong merkezli Bexplus, ABD, Japonya, Kore ve İran da dahil dünya çapında 100.000’den fazla yatırımcının güvenini kazanmış durumda. KYC olmayan veya ekstra para yatırma işlem ücreti gerektirmeyen borsada yatırımcıların en popüler hizmetleri 7/24 müşteri desteği ile alması mümkün.

  • KYC YOK

KYC gerektirmemesi, borsanın sunduğu en büyük avantajlardan birisi. Kayıt olmak için sadece e-posta doğrulaması gerekiyor ve bu da dakikalar belki de saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilmekte. Bexplus, 30’dan fazla ülkeden kullanıcıya hizmet vermekte ve bunlara regülasyon konusunda en katı olan ABD, Japonya , Kore ve İran da dahil.

  • 10 BTC ile Demo Hesap 

Yatırımcıların kripto para piyasasına ve kaldıraçlı işlemlere alışmasını hedefleyen Bexplus, alım satım simülatörünü yayınladı. Kripto para yatırımcılarının demo hesaplarında 10 yenilenebilir BTC bulunuyor. Yatırımcılar da bu fonlarla istedikleri kadar deneme yapabiliyor ve hiçbir risk almıyor.

Buna ek olarak kullanıcıların piyasayı analiz etmeleri ve trendlere hakim olabilmeleri için önemli araçları da kullanmaları mümkün.

  • 7/24 Para Çekme ve 7/24 Müşteri Hizmeti 

Kullanıcılar diğer borsaların aksine istedikleri zaman para çekme talebi oluşturabilirler. Çalışma saatleri içerisinde verilen para çekme talepleri 30 dakika kadar kısa sürede karşılanabilir. Bu esnada problemle karşılaşan kullanıcıların e-posta veya canlı görüşme gibi farklı kanallardan 7/24 aktif müşteri hizmetine bağlanması da mümkün.

  • Hiçbir risk olmadan %30’a kadar yıllık getiri sunan Bitcoin Cüzdan Avantajı 

Bexplus, alım satıma bir süre ara vermek isteyen kullanıcıların da sesini duymuş gibi gözüküyor. Bexplus BTC cüzdanı, hiçbir risk almadan ciddi kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara yönelik bir ürün. Yüzde 30’a kadar yıllık getiri sunan cüzdan, sektörün en kazançlı ürünlerinden birisi. Birçok kredi platformu yatırımcıların benzer hizmet için en az 1 BTC yatırmasını isterken Bexplus ile 0,05 BTC yatırmak bile mümkün.

Kullanıcılar Bonus İle Neler Yapabilir?

Verilen bonus kripto para borsasından çekilemiyor olsa da yatırımcıların marjin işlemler ile daha büyük pozisyonlar açmak ve kazanç elde etmek için bunu kullanabilir. Bonus ile elde edilen kazanç, borsadan çekilebilmekte. Buna ek olarak daha büyük marjin ile yatırımcının likidasyon yaşama ihtimali de azalabilir.

Ucuz Bitcoin alma şansı kaçsa da doğru adımlar ile hala Bitcoin’den kazanç elde etmek mümkün. Daha fazla BTC toplamak için Bexplus’a katılıp bonusunuzu alabilirsiniz.

Bexplus’ı bu kanallardan takip edebilirsiniz:

İnternet sitesi: https://www.bexplus.com/

Telegram: https://t.me/bexplusofficial

Apple App Store: https://itunes.apple.com/app/id1442189260?mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lingxi.bexplus

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar