X


Bexplus ADA’yı Listeliyor: 100 Kat Kaldıraç ve Yüzde100 Para Yatırma Bonusu İmkanı

12:44
7 Eylül 2021

İlk 3 kripto para biriminden biri olan ADA, yüksek potansiyeli nedeniyle çoğu yatırımcı tarafından tercih edilmekte ve giderek daha fazla yatırımcının ilgisini çekmektedir. Yatırımcıların ihtiyaçlarına göre Bexplus, kullanıcı portföylerini çeşitlendirmek için Cardano’yu (ADA) listeliyor.

Bexplus, kuruluşundan bu yana kullanıcılarının kârını en üst düzeye çıkarmayı ve korumayı hedefliyor. Bexplus, yatırımcıların daha fazla kazanmasına yardımcı olmak adına, yatırımcılara 2 avantaj sağlıyor: %100 para yatırma bonusu ve %21 yıllık faizli bir cüzdan. Ayrıca platformun 3 önemli aracı da bulunuyor: 100 kata kadar kaldıraç, bir demo hesabı ve bir mobil APP.

Bexplus’ın Sunduğu 2 Önemli Avantaj

  • %100 Para Yatırma Bonusu: Bexplus, daha fazla kar elde etmek için her yatırımcıya %100 para yatırma bonusu sunar. Örneğin, 1 BTC yatırırsanız, hesabınıza 2 BTC yatırılır. Her para yatırma işlemi için bonusun 10 BTC’ye kadar olduğunu ise unutmamak gerekiyor. Bonus çekilebilir değil, ancak yatırımcılar daha büyük pozisyonlar açmak ve böylece daha fazla kar elde etmek için bir marj olarak bonusu kullanabilirler. Bonus ile elde edilen kar ise çekilebilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.
  • %21’e Varan Yıllık Faizli Cüzdan: Fiyatlar yükselir, fiyatlar düşer, ancak Bexplus cüzdanı varlıklarınızı korumak ve artırmak için bu özelliği sunuyor. Sürekli değişen kripto pazarında biraz dinlenmek isterseniz Bexplus faiz cüzdanını kullanabilirsiniz. Bu cüzdan yıllık %21 faiz sağlar. Yani 1 BTC yatırırsanız, bir yıl sonra 1.2BTC alırsınız.

Bexplus’ın 3 Önemli Aracı

  • 100 Kata Kadar Kaldıraç: 100x kaldıraç uygulandığında, long (BTC fiyatının yükseleceğini tahmin ederek) veya short pozisyon açarak (BTC fiyatının düşeceğini tahmin ederek) 100 BTC’lik bir pozisyon açmak için 1 BTC kullanabilirsiniz. Örneğin, spot işlemde, 50.000 dolar fiyatına 1 Bitcoin satın alırsanız, 55.000 dolara yükseldiğinde yalnızca 5000 dolar kar elde edersiniz. Bexplus’ta 100 kat kaldıraçla aynı fiyata 1 BTC’ye yatırım yaparsanız ve Bitcoin fiyatı 55.000 ABD dolarına yükselirse, 500.000 dolar kar elde etme şansınız olur.
  • Demo Hesap: Bexplus, gerçek yatırımı tam olarak simüle eden bir demo hesabı sunar. Bu nedenle, demo hesapla, yatırımcılar stratejilerini herhangi bir risk olmadan uygulayabilir. Yatırımcıların istedikleri kadar pratik yapabilmeleri için demo hesapta 10 adet yenilenebilir BTC bulunmaktadır.
  • Mobil Uygulama: Bexplus uygulaması, minimalist ve sezgisel bir arayüz korurken gerekli tüm işlevleri ve araçları (gerçek zamanlı grafikler, çeşitli göstergeler, haber uyarıları vb.) entegre eder. Bexplus uygulaması ile hesabınızı istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Ayrıca, 7/24 bildirim sizi büyük fiyat hareketlerinden haberdar ederek pozisyonlarınızı güvence altına almanızı kolaylaştırabilir. Bexplus uygulamasını Apple Store ve Google Play‘den indirebilirsiniz.

Bexplus Hakkında

Bexplus, BTC, ETH, ADA, DOGE, XRP, vb. gibi çeşitli işlem çiftlerinde 100 kat kaldıraç vadeli işlem yatırımı sunan lider bir kripto türev ticaret platformu olarak tanımlanıyor. Bexplus, KYC gerektirmez ve birçok ülkede 800 bin’den fazla yatırımcı arasında popüler olarak nitelendiriliyor. Ayrıca MSB (Money Services Business) tarafından akredite edilmiş olmasının da güvenli olduğu düşünülüyor.

Bexplus’ta işlem yapmak ve kar elde etmek için buradan üye olabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar