X


AscendEX, Radix Listelenmesine Dakikalar Kaldı! İşte EXRD Listelemesinin Ayrıntıları

Dev kripto para platformu, Radix'i listeleyeceğini açıkladı.
15:43
29 Haziran 2021

Kapsamlı bir ürün paketine sahip olan küresel bir kripto para alım satım platformu olan AscendEX (eski adıyla BitMax), Radix token’larını EXRD/USDT işlem çiftini 29 haziran TSİ 16.00’da listeleyeceğini duyurdu.

Listelemeye Dakikalar Kaldı

Radix, günümüz uygulamalarını hem de dünya çapındaki genel finansal hizmetlerin geleceği adına DeFi’nin teknoloji ihtiyaçlarını karşılayan bir katman-1 protokolü oluşturarak merkezsiz finansın genişlemesini sınırlayan engelleri kaldırmayı hedefliyor. Radix projesinin amacı, DeFi projelerine erişimi ölçekle sınırlandırmadan mümkün olduğunca basit ve sorunsuz hale getirmek olarak bildirildi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

EXRD adıyla platformda listelenecek olan Radix, TSİ 16.00’da listelenecek. Kullanıcıların merakla beklediği listelemenin öncesinde Radix fiyatı 0.11 dolardan işlem görüyor.

Eski adıyla BitMax olarak tanınan AscendEX; birçok kripto işlemlerini kullanıcılarına sağlayan dev bir kripto para alım satım platformudur. 2018 yılında piyasaya sürülen AscendEX, 1 milyondan fazla bireysel ve kurumsal yatırımcıya hizmet veriyor.

AscendEX; Thorchain, xDai Stake ve Serum gibi DeFi ekosisteminden sektörün en yenilikçi projelerini destekleyerek alanın lider platformu olarak ortaya çıktı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar