X


Piyasa Yükseliş İvmesi Kazanıyor! Altcoin’lerde Son Durum: Ethereum & Holo & Xrp & Matic

Ethereum & Holo & Xrp & Matic fiyatında son durum.
16:40
29 Haziran 2021

Yatırımcıların kripto para piyasasında yeşil bir güne tanıklık ettiği dakikalarda, Bitcoin 36.000 doları aşarken birçok altcoin yükseliş ivmesi kazanıyor. En büyük altcoin Ethereum, beklenen yükselişin sinyallerini verirken, Türk yatırımcıların da yoğun ilgi gösterdiği HOT %9’un üzerinde artışıyla dikkatleri üzerine çekiyor. XRP ve MATIC %10’un üzerinde yükseliş kaydederek kripto para piyasasında kayda değer fiyat hareketlerine imza attılar.

Ethereum (ETH)

En popüler ikinci kripto para Ethereum (ETH), son 24 saatlik zaman diliminde %9’luk bir fiyat artışı ile 2.194 dolara yükseldi. ETH, kritik 2.000 dolarlık barajı geçtiğimiz gün aşmasının ardından momentumuna ivme kazandırdı. ETH, şu an 2.200 dolarlık direnç seviyesini test etmekle birlikte burada tutunmaya çalışıyor. Bu seviyenin aşılması fiyatı 2.500 dolarlık banda tırmandırabilir. ETH, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 2.198 dolardan alım satım işlemi görüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ripple (XRP)

Ripple (XRP), 24 saatlik zaman diliminde %13.3’lük fiyat yükselişi ile 0.71 dolara tırmandı. Ripple ile SEC arasındaki davada son gelişmelerin Ripple lehine olması XRP’de olumlu etki yarattı. Son 24 saatlik işlem hacmi %36 artarak dikkat çekti. 33 milyar dolarlık piyasa değeri ile top 10 listesinde 7. sırada bulunan XRP, yukarı yönlü fiyat hareketiyle seyrini sürdürüyor. Popüler kripto para, geçtiğimiz nisan ayında 1.96 dolara tırmanarak 2 dolar sınırına dayanmıştı.

Polygon (MATIC)

Polygon (MATIC), son 24 saatte %10.85 artış oranı yakalayarak 1.23 dolara yükseldi. Son 24 saatlik işlem hacmi ise %29 artarak dikkate değer bir hareket olarak kayıtlara geçti. Bununla birlikte MATIC, piyasa değeri sıralamasında on altıncı sırada yer alıyor. Popüler altcoin, geçtiğimiz mayıs ayında 2.68 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. Giderek popülarite kazanan proje, geniş kitlelerce benimsenmeye devam ediyor. MATIC, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 1.23 dolardan işlem görüyor.

Holochain (HOT)

Popüler kripto para HOT, gün içerisinde %9’un üzerinde artılşa 0.00645 dolara dokundu. Kripto para piyasası genel trendini izleyen Holo fiyatı, yükseliş momentumuna ivme kazandırdı. HOLO, 5 nisan tarihinde 0.031 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. ATH seviyesinden %80 oranında uzakta olan HOLO, piyasa düzeltmesinin etkilerinden kurtulup eski performansına kavuşmaya çalışıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar