X


SafePal Coin Nedir?

SafePal, 2018'de piyasaya sürülen, kullanıcıların dijital varlıklarını korumalarına ve büyütmelerine yardımcı olan bir kripto para cüzdanıdır.
17:05
29 Haziran 2021

SafePal, 2018’de piyasaya sürülen ve kullanıcıların dijital varlıklarını korumalarına ve büyütmelerine yardımcı olan bir kripto para cüzdanıdır. SafePal, tümü SafePal Uygulaması aracılığıyla eşleştirilen ve yönetilen donanım ve yazılım cüzdanları sağlar ve Binance tarafından yatırım yapılan ve desteklenen ilk donanım cüzdanıdır.

SafePal (SFP) Nedir?

SafePal cüzdanı, Ethereum, Binance Smart Chain (BSC) ve TRON blok zincirlerindeki popüler token’lara ek olarak çok sayıda popüler kripto varlığını destekler. SafePal’e göre kullanıcılar varlık güvenliğinden ödün vermeden portföylerini depolayabilir, yönetebilir, takas edebilir, işlem yapabilir ve büyütebilir.

2018’deki lansmanından bu yana SafePal katlanarak büyüdü ve dünya çapında 87 ülkede 80.000’den fazla kullanıcıya sahip.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

SafePal, kullanıcılar için uygun fiyatlı donanım cüzdanlarının yanı sıra güvenli yazılım cüzdanları sunmayı amaçlamaktadır. Cüzdan platformu, Bitcoin, Ethereum ve BNB dahil olmak üzere birden fazla kripto para birimini destekler. Yerel token SFP, cüzdanın yardımcı token’ıdır ve kullanıcılara indirimler sunmak, SafePal kullanıcılarını teşvik etmek ve daha fazlası için kullanılır.

SFP, Binance Akıllı Zincir ağını destekleyen herhangi bir cüzdana aktarılabilen bir BEP-20 token’ıdır. Ayrıca diğer varlıklarla takas edilebilir ve hizmetler için bir ödeme aracı olarak hizmet edebilir. SFP aynı zamanda SafePal yönetişim token’ı olarak da hizmet eder ve sahipleri, SafePal ürünlerine yeni blok zincirleri eklemek gibi yeni özellikler için teklifler oluşturabilir ve oy kullanabilir.

Bunlara ek olarak SafePal, Veronica Wong liderliğindeki kripto meraklılarından oluşan bir ekip tarafından 2018 yılında kuruldu. Proje, kripto kullanıcıları için oldukça uygun fiyatlı bir donanım cüzdanı sağlamak için geliştirildi. Ardından SafePal, Aralık 2018’de Binance tarafından desteklendi ve gelişimini desteklemek için borsadan fon aldı. Mayıs 2019’da SafePal, ilk projesi olan SafePal S1 donanım cüzdanını başlattı.

SFP Coin Yorum

Kripto para birimlerinin popüler hale gelmesi ile güvenilir kripto para cüzdanlarının da önemi arttı. Bu sebeple yatırımcılar özellikle güvenilir olması sebebiyle SafePal platformunu ve SFP coin’i tercih ettiklerini ifade ediyor.

Buna ek olarak analistler, özellikle Binance ile olan anlaşma sebebiyle SFP coin’in geleceği olduğunu düşünüyor. Analistlerin görüşleri güncel fiyatlar üzerinden daha net anlaşılabilir.

CoinMarketCap verilerine göre SafePal coin, 78,983,004 dolar ile piyasa hacmi bakımından 311. sırada kendisine yer buluyor. Bunun yanında yazının yayına hazırlandığı sırada 0,7299 dolardan işlem gören SafePal Coin’in 24 saatlik işlem hacminin 10,352,301 USD olduğu görülüyor. Ayrıca SafePal Coin, 14 Haziran 2021’de 0,2711 dolar ile dip seviyeyi görürken 9 Şubat 2021’de de 4,39 dolar ile tüm zamanlar rekorunu kırdı.

Bunlara ek olarak şu anda dolaşımda 108,166,667 SFP bulunuyor ve SFP Coin toplam arzının 500.000.000 SFP olacağı ifade ediliyor.

SafePal Coin Nasıl Alınır?

SFP Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

SFP Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından SFP Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC), BUSD ve Tether (USDT) SFP işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar