X


Analiste Göre Bu 5 Altcoin 10X Artış Yaşama Potansiyeline Sahip!

Uzman isimler kripto para piyasasında korku hakimken alım yapmanın ileride büyük kazançlar getirebileceğini düşünüyor. 
12:50
10 Ocak 2022

Şu anda kripto para piyasasında bir korku hakim olduğu gerçeği var. Ancak uzman analistlerin hepsi alımların bu korku döneminde yapılması gerektiğini ifade ediyor ve bu dönemde yapılan yatırımların kazanç getireceğini düşünüyor.

Piyasanın popüler YouTube kanallarından olan This Martini Guy da gelecekte 10 kata kadar artış yaşama potansiyeli olan kripto para birimlerini paylaştı. Analiste göre yaşanan düşüş döneminde bu 5 altcoin büyük artış getirebilir.

Ojamu (OJA)

Analistin bahsettiği  ilk altcoin olan Ojamu, markalara Web 3.0 ekonomisi için ihtiyaç duydukları içgörüleri sunuyor ve bunu yapay zeka ve Blockchain ile destekliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Analiste göre OJA, çok güçlü ve sağlam bir yükseliş trendinde yer alıyor ve önümüzdeki üç ay içinde muhtemelen 1 dolara kadar yükselme imkanı bulunuyor. OJA yazının yayın hazırlandığı sırada 0,36 dolardan işlem görüyor.

Elrond (EGLD)

Elrond, sharding kullanarak son derece hızlı işlem hızları sunmayı amaçlayan bir blok zinciri protokolü olarak tanımlanabilir. Proje kendisini fintech, merkezi olmayan finans ve nesnelerin internetini içeren yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor.

Akıllı sözleşme yürütme platformunun saniyede 15.000 işlem, altı saniye gecikme ve 0,001 ABD doları işlem maliyetine sahip olduğu biliniyor.

Analiste göre ise EGLD uzun vadeli olarak değerlendirilebilecek güvenli bir kripto para ve EGLD’nin uzun vadede 5.000 dolara kadar yükselme potansiyeli var. EGLD, yazının yayına hazırlandığı sırada analistin tahmininin oldukça altında 196 dolardan işlem görüyor.

Oddz (ODDZ)

Analistin listesindeki üçüncü kripto para projesi olan Oddz, Binance Smart Chain, Polkadot ve Ethereum üzerinde çok zincirli bir opsiyon ve türev alım satım platformu oluşturmayı amaçlıyor. Kullanıcıların ödüllerle özelleştirilmiş opsiyon işlemleri yapmalarını sağlayan platform, gecikmeyi çözmek ve Ethereum işlemleri için işlem ücretini düşürmek amacıyla katman 2 çözümlerinden ve geçiş ağlarından yararlanacak.

Analiste göre ODDZ, yatırımcısına büyük kazanç getirme potansiyeline sahip. This Martini Guy yaptığı açıklamalarda, kripto para ekosistemine akın edecek yeni yatırımcılar ile birlikte ODDZ’nin fiyatının da yükseleceğine inanıyor.

Öte yandan yaklaşık olarak 6 milyon dolar piyasa değerine sahip olan ODDZ yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,24 dolardan işlem görüyor.

MonkeyBall (MBS)

MonkeyBall kullanıcıların, oyun oluşturma, oynama, rekabet etme ve kazanmalarına imkan sunan yeni nesil bir e-spor metavers’ü olarak değerlendiriliyor. Analiste göre MonkeyBall,  çok oyunculu oyunları Solana blok zinciri, NFT’ler ve merkezi olmayan finans ile birleştirerek de dikkat çekiyor.

Analiste göre bu oyun bir viral haline gelecek ve çok kısa sürede büyük ilgi görecek. MBS yazının yayına hazırlandığı sırada 1,32 dolardan işlem görüyor.

HoDooi com (HOD)

Analistin listesindeki son altcoin projesi olan HoDooi.com, kullanıcılarının Binance Smart Chain’e dayalı merkezi olmayan bir ortamda NFT’ler oluşturmasına, satın almasına ve satmasına izin verecek şekilde dikkatlice tasarlandı.

Analiste göre HOD gitgide daha fazla borsada listelenecek. Ayrıca dikkat çeken bir başka detay da Galatasaray gibi bir dizi Türk futbol takımına sponsor olmaları ve crypto com ile multi-milyon dolarlık bir pazarlama kampanyası yürütmeleri olarak karşımıza çıkıyor. HOD yazının yayına hazırlandığı sırada 0,10 dolardan işlem görüyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar