X


Analist Bitcoin İçin Umut Veren Açıklamalarda Bulundu!

Yatırımcılar yavaş yavaş Bitcoin (BTC) toplamaya başladı mı?
14:00
8 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Geçtiğimiz Kasım ayı Bitcoin (BTC) HODL eden kullanıcılar ve genel olarak kripto para yatırımcıları için oldukça sert geçti. Fiyatlar beklenenin altına hiç beklenmeyen anlarda düşüş yaptı ve kripto para piyasasına genel bir endişe havası hakimdi.

Bitcoin Yükselişe Mi Geçecek?

Bütün bunlardan sonra ise fiyat açısından oldukça stabil ve hafif çaplı yükseliş yönlü bir Aralık ayına girmiş olduk. Kripto para sektörünün tanınan isimlerinden Willy Woo ise son analizinde bu durumun aslında olumlu olduğunu ve Aralık ayında birden çok müjdeli indikatör gördüğünü ifade etti.

Woo konu hakkında yayınladığı analizinde BTC blockchain ağındaki hareketlenmenin iyimser bir görüntüye doğru ilerlediğini vurguladı. Bitcoin blok ödülü yarılanması için hazırlıkların başladığını da ifade eden analist, hangi indikatörü kullandığını söylemekten kaçınırken, bunun Adaptive Capital tarafından hazırlanan ve yatırımcıların ivmesini, hareketlerini ölçen bir araç olduğunu itiraf etti.

Bitcoin yarılanmaya doğru ilerlerken, BTC aktif adres sayısında da ciddi bir yükseliş olduğu ve yeni bir rekor kırıldığı görülmüştü.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar