X


AC Milan Fan Token Nedir?

ACM token, kullanıcıların özel ödüller, kulüp tanınırlığı ve daha fazlası için rekabet etmesine olanak tanıyan bir üyelik anahtarı görevi görür. 
09:45
17 Mayıs 2021

AC Milan Taraftar Token (ACM), AC Milan taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize bir etki payı veren bir yardımcı programdır.

AC Milan Fan Token (ACM) Nedir?

Token, kullanıcıların özel ödüller, kulüp tanınırlığı ve daha fazlası için rekabet etmesine olanak tanıyan bir üyelik anahtarı görevi görür. ACM token sahipleri, AC Milan tarafından yayınlanan “taraftar kararı” anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilir. Token sahipleri, Socios platformuyla etkileşime girebilir (anketlerde oylama, yarışma ve sınavlarda rekabet etme, benzer düşünen kullanıcılarla bağlantı kurma / sohbet etme vb.) ve ödüller kazanabilir.

Öte yandan Chiliz Ethereum Blockchain’inde chiliZ ve Socios.com platformu için dijital para birimi olarak hizmet veren bir ERC-20 yardımcı program token’ıdır. Socios başlatılırken, diğer spor Blockchain girişimlerinin yanı sıra araftar Token olarak yeni bir token kategorisi ortaya çıktı. Socios.com platformuna girdikten sonra kulüp ortakları, Taraftar Token Teklifi (FTO) adı verilen hizmete ev sahipliği yapar. Taraftarlar, Taraftar Token’ları elde etmek için bir kripto para borsası yoluyla CHZ satın almalıdır. Bir takıma veya kulübe özgü olan bu token’lar, şifreli bir oylama defterine ve üyelik hakları sahipliğine erişim sağlayan dijital bir varlıktır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

AC Milan Fan Token sahipleri; sezon boyunca uygulamaya özel anketlerde oy kullanma,

AC Milan topluluğunun parçası olma, ücretsiz AC Milan Fan Token’ları elde etme, bazı maçlarda ÜCRETSİZ maç biletleri kazanma, rehberli tur ve özel alanlara erişim, maç öncesi saha tecrübesi, takımlar ve oyuncu deneyimleri ile tanışma imkanı, imzalı resmi ürünlere ulaşma imkanı gibi pek çok avantaj elde eder.

ACM Coin Yorum

Son zamanlarda taraftar token’larının popülerlik kazanması ile AC Milan Fan Coin’in de taraftarlradan rağbet görüdğü ifade edilebilir. Özellikle maç sonuçlarına göre token fiyatlarının değişmesi ise taraftarlara yeni bir alan açmış gibi görünüyor.

Bu noktada AC Milan Fan Token (ACM) güncel rakamlara göz atmak faydalı olabilir. AC Milan Fan Token, yazının kaleme alındığı an itibari ile CoinMarketCap verilerine göre 25,471,723dolar ile 729. sırada yer alıyor. Bunun yanında dolar karşısında 12,81 USD ile işlem gören AC Milan Fan Token’ın 24 saatlik işlem hacminin de 73,631,014 olduğu belirtilebilir.

Bitcoin karşısında 0.0002878 BTC ile işlem gören  ACM Coin, 23 Şubat 2021  tarihinde 4,28 dolar ile dip seviyeyi görürken 24 Şubat 2021 tarihinde 24,81 dolar ile de rekor kırdı. Şu anda dolaşımda 2,000,157 adet  AC Milan Fan Token (ACM) bulunuyor ve bu rakamın maksimum 20.000.000 AC Milan Fan Token (ACM) olduğu ifade ediliyor.

AC Milan Fan Token Nasıl Alınır?

AC Milan Fan Token, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

AC Milan Fan Token  satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından AC Milan Fan Token’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC), Tether (USDT) ve BUSD alınarak ACM işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar