X

2022’de Satın Alınacak En İyi 3 Oyun ve Metaverse Altcoin

Popüler analist yeni favori altcoinlerini paylaştı. Metaverse ve oyun meraklılarının ilgisini çekebilir.
20:00
5 Ocak 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Oyun ve metaverse altcoinleri 2022’nin trendleri. Ancak bu türlerin hepsi sahibinin katlanarak para kazanmasına yardımcı olamaz. Kripto para konusunda önemli bir kitleye hitap eden Joe Parys kendi favori altcoinlerini takipçileriyle paylaştı. Peki bu altcoinler hangileri ve ne gibi artıları var?

METASTRIKE (MST & MTT)

Bu altcoin bugün farklı bir kripto para analisti tarafından da paylaşıldı. Buradan şunu anlayabiliriz, proje ya ciddi bir potansiyele sahip. Ya da iyi bir reklam bütçesi var ve bu iş için birden fazla kripto fenomeniyle anlaştılar. Bugünlerde globalde tanınan fenomenlerin bu tarz tanıtımlar için astronomik reklam ücretleri aldığı konusu sosyal medyada tartışılıyor. Örneğin Ben Armstrong detaylı bir proje analizi ve bunun YouTube üzerinden yayınlanması için 40.000 dolar gibi bir ücret talep ediyormuş. Yani bu tarz isimlerin söylediği projelere karşı her zaman temkinli olmakta fayda var hiçbir işe yaramayacak projeleri de ballandırarak anlatabiliyorlar. Her zaman söylediğimiz gibi kendi araştırmanızı yaparak yatırım kararlarınızı buna göre şekillendirmeniz menfaatinize olandır. Şimdi ilk proje ile başlayalım ve Joe Parys ne diyor inceleyelim.

Metastrike, oyuncuların donatması, seviyeleri yükseltmesi, görevleri tamamlaması ve NFT kazanması için bir dizi silah içeren blockchain tabanlı bir rol oyuncu nişancı oyunudur. Metastrike, zombi modu, takım modu ve ölüm maçı modu gibi farklı oyun seçeneklerine sahip. Oyuncular haritaları özelleştirebilir ve NFT kutuları, NFT ekipmanı gibi detaylarla gerçek metaverse deneyimini yaşayabilir. Metastrike’ın ikili token modeli vardır: MTS tokeni ve MTT tokeni

MTS tokenin maksimum arzı 565 milyondur. Bu token, nadir NFT satışları ve oyun içi etkinliklerle harita görevlerini ilerletmek için kullanılacak. MTT ise sınırsız arza sahiptir, Oyuncular bunu yeni haritaların kilidini açmak, oyun modlarına veya özel etkinliklere katılmak için kullanabilir.

Space Misfits (SCRW)

Space Misfits, blockchain’e heyecan verici ve yoğun bir aksiyon uzay oyunu getiriyor. Yeni dünyalar keşfedin, kıt kaynaklar için savaşın, filonuzu kurun ve uzayda bir servet kazanın. Space Misfits, uzay aksiyon MMO’sudur.

“Burası yeni dünyaları keşfedeceğiniz, kıt kaynaklar için savaşacağınız ve uzayda bir servet kazanmak için filonuzu kuracağınız yer”.

Space Misfits, CROWN ve BITS dahil olmak üzere iki tokenli bir sistem kullanacak. Bu tokenlerin her ikisi de Ethereum ağında piyasaya sürülecek. Zincirler arası destek sağlamak için Binance Smart Chain ve Harmony Ağı arasında köprü kurabilirler.

DCAPS

DCAP’ler, fark yaratan bir kripto para birimi veri toplayıcıdır. Merkezi olmayan bir fiyat izleyici ve pazar analizi platformu olarak DCAP‘ler, hem yeni başlayanlar hem de uzmanlara güçlü bir kaynak sağlamak için en çok aranan pazar iç görülerini, fiyat bilgilerini ve kullanıcı katkılı veri akışlarını bir araya getirir.

“DCAPS gerçeğin bir işareti olacak. DCAPS’nin en önemli blockchain ve kripto para birimi verileri için tek bir gerçek kaynağı sağlamak üzere tasarlandığı yer burasıdır”.

DCAPS, istediğiniz verileri mümkün olduğunca doğru bir şekilde size vermeye çalışıyor. DCAPS, kripto para biriminin işletilmesini, ticaretini ve kullanımını daha basit ve çok daha ödüllendirici hale getirmeye yardımcı olmak için insanların katkıda bulunduğu veriler ve içgörülerle doludur. Yatırımcılar bu tokeni PulsePad‘de satın alabilir ve stake edebilir ve ön satışa erişebilir. Bu BlueZilla tarafından desteklenecek.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar