20 Yıllık Tecrübeye Sahip Bexplus Trader’ı Kar Etme Yollarını Paylaşıyor!

11:54
30 Nisan 2022
Okuma Süresi: 4 Dakika

Son dönemde uluslararası olaylardan etkilenen “borsa çöküşü” büyük borsa platformlarında sürekli görülüyor. Yapılan açıklamalara göre borsalardaki bu düşüş yatırımcıların Bitcoin’e yönelmesine sebep oluyor. Ancak birçok yatırımcı da kripto para yatırımı yaparken zarar ediyor. Peki, kripto para piyasasını anlıyor musunuz? 20 yıllık deneyime sahip bir Bexplus trader’ı bugün deneyimlerini paylaştı. Hadi bunlara bir göz atalım…

  • Piyasayı Tam Olarak Tanıyın

Yatırımcılar genellikle uzmanların tavsiyelerini dinleme eğilimindeler veya kripto pazarındaki çeşitli terimleri az da olsa anladığıklarında piyasaya giriyorlar. Doğal olarak nihai sonuç tatmin edici olmuyor. Aslında hangi sektörde olursanız olun adım atmaya karar verdiğinizde bu alandaki temel bilgileri sistemli bir şekilde öğrenmelisiniz. Kripto piyasasında da aynı şey geçerli. Ayrıca kripto para piyasası genel ortamdan da ayrı değil. Sadece piyasayı ve uluslararası değişimleri tam olarak anlamak, piyasaya ne zaman gireceğinizi ve pozisyonunuzu ne zaman kapatacağınızı net bir şekilde fark etmenizi sağlayabilir.

  • Duygusal Yatırımdan Kaçının

Tecrübesi yatırımcılar, aşırı kar elde etme umuduyla kendi sınırlarını aşan pozisyonlara yatırım yapma eğiliminde ve piyasa dalgalandığında hemen piyasadan çıkarlar. Duygusal işlem çok yaygın ancak kendi durumunuzu görmezden gelirseniz sonunda paranızı kaybedebilirsiniz.

  • Stop-Loss ve Take-Profit

Değişken bir piyasada, her yatırımcı mümkün olduğu kadar çok kar elde etmek ister, kaybedenin kayıplarının çok büyük olduğu görülüyor. Tüm yatırımcılar için, Stop-Loss ve Take-Profit ayarı, karlarını maksimize etmelerini sağlayabilir.

  • Yatırım Stratejinize Uygun Bir Yatırımcı Seçin

Pek çok kişi temel piyasa terimlerini öğrendikten sonra piyasaya giriyor ve isteğe bağlı olarak long veya short gidiyor. Ancak istedikleri sonucu alamadıkları durumlar oluyor. Şimdi bu tür yeni başlayanlar için, piyasadaki bazı kripto para platformları tarafından sunulan kopya işlemlerinin çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Kopya işlemleri, adından da anlaşılacağı gibi, işlem yapmak için yatırımcının emirlerini takip etmek anlamına gelir. Bexplus, yüksek kaldıraç ve kopya işlemleri sağlayan profesyonel bir kripto para birimi işlem platformu olarak tanımlanıyor.

Kopya işlemi, piyasaya yeni giren her yatırımcıya tecrübeli olma fırsatı verir. Deneyimli kişilerden yatırım emirlerini kopyalamanıza ve emir kopyanızın oranını özelleştirmenize, kar al ve zararı durdur seçeneklerini ayarlamanıza veya kopyalanan emri istediğiniz zaman sonlandırmanıza olanak tanır.

  • Deneme Yapmak İçin Platformları Kullanın

Bexplus, yatırımcıların piyasa volatilitesini daha iyi kavramasına yardımcı olmak için 10 BTC’lik bir demo hesabı oluşturdu, hesapta volatil kar ve zararı öğrenebilir, yatırım oranını ayarlayabilir, kaldıraçlı işlemleri öğrenebilir, piyasa yasalarını en kısa sürede kavrayabilirsiniz.

BexPlus Hakkında Daha Fazla Bilgi

ABD FinCEN MSB (Money Services Business) tarafından akredite edilmiş bir kripto vadeli işlem platformu olan Bexplus, BTC, ETH, ADA, DOGE, XRP gibi çeşitli işlem çiftlerinde 100 kat kaldıraç vadeli işlem sunuyor. Bu arada, KYC’ye ihtiyaç duyulmuyor ve dünya çapında 1 milyon insan arasında popüler olduğu ifade ediliyor.

BexPlus’ın özellikler şu şekilde sıralanıyor:

  • 100x Kaldıraç: Bexplus borsasının sunduğu 100x kaldıraç, 1 marjla 100 pozisyon açmanıza ve 100 pozisyonla piyasada işlem yapmanıza olanak tanır. Kısacası Bexplus’ın sağladığı 100x kaldıraç ile kazancınız, orijinal yatırımın getirdiği kardan 100 kat daha fazla olabilir.
  • %100 Para Yatırma Bonusu: 100x kaldıraca ek olarak, Bexplus’ın %100 para yatırma bonusu kampanyası, yatırımcıların hızlı bir şekilde yüksek karlar elde etmelerine imkan sunuyor. 1 BTC yüklerseniz, hesabınızda 2 BTC olacak ve daha fazla kar elde etmek için 2 BTC ile işlem yapabilirsiniz. Borsanıon verdiği bonus geri çekilemiyor ancak bonus ile elde ettiğini kar geri çekilebiliyor.
  • BTC Cüzdanı: Hızla değişen bir pazarda long veya short pozisyonlar arasında kalan kullanıcılarına Bexplus ayrıca para kazanmanın güvenli bir başka yolunu da sunuyor: Sektörede neredeyse en yüksek faiz olarak nitelendirilen yıllık %21 faiz sunan bir cüzdan.
  • Mobil Destek: BesPlus kullanıcılarına kullanımının oldukça kolay olduğunu ifade ettiği bir mobil uygulama da sunuyor. Mobil uygulama hem Android hem de IOS cihazları için kullanılabilir.

BexPlus hem tecrübeli hem tecrübesiz yatırımcılara hitap ettiğini ifade ediyor. Bu link ile BexPlus’a üye olabilir ve %100 bonusu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar