reklamı kapat

ZRX Coin Nereden Alınır?

Eşler arası token alım satım platformu 0x ve kripto parası ZRX coin nedir?
14:56
31 Ağustos 2020

Ethereum (ETH) ağı tabanlı bir proje olan ZRX Coin, akıllı kontrat altyapısına sahip açık kaynaklı bir protokoldür. Ethereum ağındaki bütün token’lar için eşler arası bir alım satım hizmeti ve likidite sunan 0x, dünyanın en büyük kripto para borsaları tarafından da listelenerek ne kadar önemli bir proje olduğunu kanıtlamış oldu.

ZRX Coin geleceği, ZRX coin grafik bilgileri ve “ZRX Coin Nedir?” gibi soruların cevabı için ise bu rehberin devamını okuyabilirsiniz. Peki ZRX Coin nedir ve ZRX Coin satın almak için ne yapmak gerekiyor?

ZRX Coin Nedir?

2016 yılında piyasaya sürülen ZRX Coin kesinlikle o yıldan bu yana ciddi bir artış ve popülerlik kazandı. ZRX projesinin arkasında yatan ana fikrin, ilerleyen yıllarda bütün geleneksel varlıkların blockchain tabanlı token olacağı biliniyor. Bu da kripto para sektörünün geleneksel finans sektörünü de içine alarak büyüyeceği anlamına geliyor.

ZRX Coin geleceği 2020 yılında yaşanan DeFi çılgınlığına bakılırsa gerçekten de planlanan şekilde ilerlemekte ve umut vaat etmekte. Şu an için DeFi çılgınlığı sayesinde merkeziyetsiz kripto para borsalarına yönelik talep ciddi anlamda artış yaşadı. 0x nedir sorusunun cevabının da merkeziyetsiz borsalar aracılığıyla ERC-20 token’larının alım satımının yapıldığı bir protokol olması, şu an için projenin yol haritasının bir kısmını gerçekleştirdiğini gösteriyor.

Normalde merkezi borsalar hem güvenlik hem de likidite açısından merkeziyetsiz borsaların önünde olsa da bu durum yavaş yavaş değişmeye başladı.

ZRX Coin Yorum

ZRX Coin grafik bilgilerine bakıldığında bunun en büyük 40. kripto para birimi olduğu ve 0,62 dolarlık birim fiyattan işlem gördüğü söylenebilir. 0x coin daha önce 2 dolarlık birim fiyata kadar çıkarak kendi tüm zamanların rekorunu kırmıştı. “0x nedir?” sorusunun yukarıda yazılı olan cevabından memnun olan kullanıcıların bundan sonraki adım olarak ZRX Coin satın almak istediği biliniyor.

Peki gelecek vaat eden merkeziyetsiz ve eşler arası alım satım projesinin kripto parası tam olarak nasıl satın alınır? Bu konuda yatırımcıların çoğunun tercih ettiği borsanın ise Binance olduğu biliniyor.

ZRX Coin Nasıl Satın Alınır?

Dünyanın en güvenli kripto para borsalarından birisi olan Binance üzerinden ZRX Coin satın alma işlemi birkaç adımda tamamlanabilir:

  • ZRX Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna ZRX yazın ve altta açılan ZRX/USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “ZRX AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek ZRX alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.