X


Yüzde Yüz Artış Fırsatı! Aralıktan Önce Alınacak En İyi Kripto Paraları Açıkladı!

Ünlü analist Aralık ayında büyük alım fırsatı sunan projeleri açıkladı.
21:40
26 Kasım 2021

Yarım milyon abonesi bulunan kripto kanalı takipçileriyle Aralık ayından önce alınabilecek en iyi kripto paraları açıkladı. Bu altcoinler için Aralık ayında parabolik hareket bekleyen analist, hali hazırda kriptoların büyük bir alım fırsatı sunduğunu söylüyor. Peki bu altcoinler hangileri ve ne işe yarıyor.

Anchor Protocol (ANC)

Listedeki ilk altcoin, Terra mevduatlarını kabul eden, anında para çekme işlemlerine izin veren ve mevduat sahiplerine düşük volatilite faiz oranı ödeyen bir tasarruf protokolü olan Anchor‘dur.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

“Anchor Protokolünden başka şekillerde faydalanabilmenize rağmen, Anchor’un deyim yerindeyse ana ürünü, UST mevduatlarınızda size yıllık %19,47’lik bir getiri sağlayan tasarruf protokolüdür”.

Crypto Banter kanalına göre hem stake geliri hem de token kazancı olarak Anchor Protocol (ANC) ciddi anlamda gelecek vaat ediyor.

Kilt Protocol (KILT)

İkinci sırada Kilt Protocol (KILT) geliyor. Web 3.0 odaklı girişimler bugünlerde yoğun ilgi görüyor. KILT, iddiaya dayalı doğrulanabilir, geri alınabilir ve anonim kimlik bilgileri yayınlamak için açık kaynaklı olarak kullanılabilir bir protokoldür.

KILT, ileriye dönük büyük bir avantaja sahip ve tüm Polkadot ekosistemindeki en önemli projelerden biri olacak”.

Kimlik bilgileri dahil birçok verinizi güvenli şekilde burada saklayabilir tüm verilerinize kolayca erişebilirsiniz. Web 3 dünyasında bu tarz veri kasalarına çok fazla ihtiyaç duyulacak ancak projenin güvenilirliğini araştırmak bu noktada size kalmıştır.

Boba Network (BOBA)

Enya ekibi tarafından geliştirilen proje Ethereum’un ölçeklendirme sorununa çözüm getiriyor. Layer2 girişimler bu yıl çok fazla ilgi gördü ancak dün akşam Vitalik tarafından yapılan açıklamalara bakılırsa yakın gelecekte bunlara ihtiyaç kalmayabilir.

Elbette analistler bu detaya değinmiyor. Ethereum‘un ilk Optimistic Rollup çözümlerinden biri olan Boba Network (BOBA) 1 milyar dolarlık TVL gücüne ulaştı. Yerel kripto parası BOBA ise geçen hafta piyasaya sürüldü ve bugüne kadar 5 kattan fazla arttı. Eğer Ethereum ana ağ iyileştirmelerini geciktirmeye devam ederse BOBA fiyatı doğan ihtiyaçtan dolayı bir süre daha artabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar