Yüzde 1000 Arttı! Bu Altcoin Halen Yükseliyor!

Fiyat neden yükseldi, IDO fiyatını geçebildi mi? Günün yıldızı bu kripto para oldu.
18:00
7 Eylül 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bugün kripto para yatırımcıları bu altcoinden almış olmayı diliyordu. Fiyatı sadece 24 saatte yüzde 1000’in üzerinde arttı. Peki Bitcoin ve altcoinlerin geneli düşmeye devam ederken bu kripto parayı yukarı taşıyan gelişme neydi? Yatırımcılar sadece 24 saatte ne kadar para kazandı. Kripto paralarda günün yıldızı olan altcoini ele alıyoruz. İşte detaylar.

Ralli Yapan Altcoin

Franklin ekibi, Ekosistem planları ile yeni web sitesini yayına aldıklarını duyurduğundan, piyasa çok olumlu tepkiler veriyor. FLY DAO sistemi ile yakında yeni IDO platformunun hizmete girmesi bekleniyor. FLY DAO, FLY sahiplerinin karar sürecine katılmasını sağlayacak. VRM Trade, FLY Token ekosistemini genişletmeyi, yeni borsa listelerini halka açmayı Kore ve diğer ülkelerdeki çeşitli topluluklara agresif pazarlama yapmayı planlıyor.

“IDO/Fly Launchpad, Staking, FARMING, BRIDGE vb. mevcut hizmetleri kapsamlı bir şekilde yeniden düzenleyip yenileyeceğiz ve yeni bir platformda NFT ile birlikte kullanılacak “FLY Finans Ekosistemi”ni kuracağız.”

Yeni hizmetler arasında NFT kullanan yeni bir konsept olan IDO/INO (İlk NFT Teklifi), launchpad, merkezi olmayan yatırım ve fonlama platformu operasyonu vb. yer alıyor, dolayısıyla sahiplerine daha fazla ödül verilebilecek.

Franklin (FLY)

Yazı hazırlandığı sırada 0.0005172 dolardan alıcı buluyor. Fiyat sabah saatlerinde 0,0005 dolar seviyelerindeydi ve müjdenin ardından 0,0063 dolara kadar tırmandı. Son 30 günde dip fiyat olan 0.0003234 doları gören FLY token hali hazırda %6565’lik işlem hacmi artışıyla 87 milyon dolarlık hacim gördü. Tokenin maksimum arzı 1,7 milyar ve çok az sayıda borsada işlem görüyor. Erken dönemde FLY alan yatırımcılar bugün 100 dolarlarının 1000 doları geçtiğini gördü ancak bu saatte sonra yapılacak alımlarda kayıp riski daha fazladır.

Gate, KuCoin ve MEXC gibi borsalardan temin edilebilen bu altcoin hali hazırda Binance, Coinbase gibi devlerde bulunmuyor. Yatırımcılar ilerleyen saatlerde yaşanabilecek düşüş ihtimaline karşın FLY tokene çok daha dikkatli yaklaşmalıdır. 1 yıl önce IDO yapan token o günlerde 0,024 dolardan satışa sunulmuştu. Toplamda 10,4 milyon token satıldı ve Gate borsasındaki ön satışta proje 250 bin dolar topladı. Eğer yeniden IDO fiyatının üzerine çıkabilirse bu dipten alım yapan FLY yatırımcıları için iyi bir satış fırsatı olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar