X


Yüzde 1000 Artabilir! Bu 3 Altcoin Önümüzdeki Hafta Ay’a Gidebilir!

Bu 3 altcoin yakından takip edilmelidir. Ünlü analist fiyatlarında ciddi artış bekliyor.
09:25
13 Ocak 2022

Piyasa bu günlerde bazı korelasyonlar yaşıyor. Tarihsel olarak, bu projelerin 10x veya 20x kazanç sağlamaya devam edebileceği anlamına gelir. Kripto para topluluğu tarafından yakından izlenen Cheeky Crypto, önümüzdeki haftalarda parabolik olmaya hazırlanıyor gibi görünen 3 altcoini takipçileriyle paylaştı. Peki bu altcoinler hangileri?

Fantom (FTM)

Fantom, konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan bir akıllı sözleşme platformudur. Cheeky Crypto analistleri önümüzdeki haftalarda FTM fiyatının artmasını bekliyor. DeFi platformları kripto para yatırımcılarının gizlilik endişeleri sebebiyle büyümeye devam ediyor. Özellikle ABD’nin beklenen regülasyonları ve Çin’in yasakları insanları bu alanda işlem yapmaya daha fazla zorlayabilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Sabah saatlerinde Pakistan ajanslarında çıkan bir habere göre bu ülkede de kripto paraların yasaklanması planlanıyor. Milyarlarca dolar değerinde varlık tutan Pakistanlıların da tek alternatifi DeFi olacak gibi görünüyor.

Harmony (ONE)

Ünlü Youtube Kanalının bahsettiği ikinci altcoin ise Harmony (ONE). Harmony, merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blockchain platformudur.

Harmony’nin sağlam bir teknolojisi, sağlam bir ekibi ve harika bir topluluğu var, tüm bunlar Harmony’nin büyük başarısına yol açıyor. Pek çok proje hayata geçiyor, DeFi krallıkları ve diğerleri Harmony’ye katılacak ve ONE büyüyecek. En azından Cheeky Crypto analistleri bunu bekliyor. ONE yaklaşık 0,35 dolardan alıcı buluyor.

Near Protocol (NEAR)

NEAR Protocol, topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi işlem platformu olarak tasarlanmış ve düşük işlem hızları, düşük verim ve zayıf birlikte çalışabilirlik gibi rakip blockchain’leri tıkayan bazı sınırlamaları ortadan kaldıran layer1 blockchain’dir.

Bu proje ayı piyasasına karşı çok güçlü kaldı. NEAR boğaları Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiler. Tarihsel olarak bunu gördüğümüzde, bu tür projeler olağanüstü kazanımlar elde etmeye ve parabolik olmaya devam etti.

Elbette analistlerin tahminleri her zaman gerçekleşmeyebilir. Tam da bu sebepten kendi araştırmalarınızı yaparak yatırım kararlarınızı buna göre şekillendirmeniz menfaatinizedir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar