reklamı kapat

Yeteneğini Göster BTC Kazan: CoinFlapper ve CoinCrusher

10:58
24 Nisan 2015
  • Coin TürkCoin Türk

Bedava Bitcoin dağıtan sitelerin yanında, kripto para dünyası artık mobil oyunlara da adapte olmaya başladı. Devasa bir piyasa değerine sahip online oyun pazarında Bitcoin ve kripto paraların yer alması gelecek için daha fazla kullanıcının bu ekosistemle buluşması anlamına geliyor. Lafı fazla uzatmadan bugünkü tanıtımımıza gelelim.

Flappy Bird’e benzer tasarlanmış CoinFlapper ve CoinCrusher; bu iki uygulama Bitplay.today şirketinin piyasaya sürdüğü ve oynadıkça Bitcoin kazandıran oyunlar. Oyunların ikisini de oynamak oldukça basit, bir kaç tuş ile yeniden başlatabiliyorsunuz. Sistemde turnuva sekmesine tıkladıktan sonra, rastgele 4 kişilik bir turnuva açılıyor. Sonrasında yaklaşık birer dakikalık oyunlardan sonra ilk 3’e giren oyunculara Bitcoin dağıtılıyor. Hemen sonrasında yeni bir turnuvaya başlayabiliyorsunuz. Böylelikle ilk 3’te olduğunu müddetçe BTC kazanıyorsunuz, daha sonra kazanılan Bitcoin istenilen hesaba çekilebiliyor. Turnuvaya başlamadan yeteneklerinizi arttırmak için ayrıca pratik yapma imkanı var. Bitcoin çekebilmek için ise deposit yapmanıza gerek yok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oyunlarda kazanılan miktarlar çok yüksek değil; fakat boş vakitleri keyifli geçirmek ve aynı zamanda Bitcoin kazanmak için ideal uygulamalar. Öte yandan kazanılan miktarları arttırmanın bir yolu daha bulunuyor. Bunun için Coin Flapper PRO’yu deneyebilirsiniz, bu uygulama Google Play’de bulunmuyor yalnızca Bitplay sitesi üzerinden Android uygulamalar için indirilebiliyor. PRO ile oyunlara girebilmeniz için giriş ücreti ödemek gerekiyor, kazanıldığında ise her oyun için 0.03 Bitcoin kazanma şansı sunuyor.

Oyunlar şimdilik yalnızca Android cihazlar için tasarlanmış, uygulamaları indirmek için:

Coin Flapper

Coin Crusher

Coin Flapper PRO

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.