X


XRP Yatırımcıları İçin Müjdeli Haber: Yeni Ralli Sırası Onda mı?

XRP yatırımcılarının beklediği haber geldi.
14:26
18 Kasım 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi XRP, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) rallisi karşısında adeta yerinde saymakta. Geçtiğimiz günlerde 0,30 dolar direnç noktasına kadar çıkıp burayı kırmayı başaran XRP, BTC fiyatının konsolidasyona girdiği şu günlerde ise önemli bir hamle yapabilir.

XUMM Hazır: XRP Fiyatı Beklemede

Hem analistler hem de XRP ile ilgili önemli bir gelişme, bu ralliye öncülük edebilir gibi gözüküyor. Ripple’ın XUMM isimli merkeziyetsiz uygulamasının neredeyse hazır olduğu haberi bugün duyuruldu. Uygulamanın geliştiricisi Wietse Wind, geleneksel çevrimiçi bankacılık hizmtlerini tek bir yerde toplayacak olan uygulama için son adıma gelindiğini vurguladı.

xrp

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Uygulama Ripple’ın desteği ile XRPL Labs tarafından geliştiriliyor ve itibari para ile kripto para işlemlerini XRP aracılığıyla inanılmaz bir hızda ve kolaylıkta yapmayı hedefliyor. Neredeyse gerçek zamanlı olarak işlem yapma kapasitesine sahip olduğu belirtilen XUMM, büyük ihtimalle yakın bir tarihte ana akım kitlelerle buluşacak. Kullanıcıların bu sayede bankalar veya diğer finans kurumları gibi üçüncü partileri kullanmalarına gerek kalmayacak ve direkt olarak sermayelerine uygulamadan erişebilecekler.

XRP Yatırımcılarının Beklentileri Artıyor

Uygulamanın 0.6.0 beta versiyonunun şimdiden Apple iOS App Store ile Google Play Store üzerinden indirilebileceği belirtildi. Bu önemli haberin yanı sıra XRP yatırımcılarının beklentilerinin de tavan yapması, fiyat için oldukça olumlu bir etki yaratabilir. XRP ekosisteminin önemli isimlerinden Lord XRP isimli Twitter kullanıcısı, yakında dört haneli seviyelere gelineceğini vurguladı.

MackAttack XRP isimli kullanıcı ise XRP’nin 2016 ile 2017 yıllarında hiçbir banka ortaklığı veya ODL ürünü bulunmadan %57.000 arttığını ifade etti. 2020 yılında ise dünyanın en büyük 100 bankasının %38’i ile ortaklık imzalamış durumda olan Ripple, XRP için inanılmaz bir yükselişi beraberinde getirebilir.

XRP 3,30 Doları Yeniden Görebilecek mi?

XRP fiyatı hala 0,30 dolar bandında yer alıyor ve 2017 yılındaki boğa piyasasının bir benzerinin yaşanması, XRP/USD işlem çifti için en azından 3,30 dolara kadar giden kapıyı aralayabilir. Bitcoin fiyatının 2017 yılındaki boğa piyasasında gördüğü seviyelere neredeyse ulaşmış olması, yatırımcıların heyecanını da önemli ölçüde arttırıyor.

XRP teknik analizi de kısa vadede önemli bir yükseliş görülebileceğine işaret etmekte ve yatırımcıların heyecanı artmaya devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar