reklamı kapat

XRP Ağında Beklenmeyen Hareketlilik!

Milyonlarca XRP'lik hareketlilik korkuya sebep oldu.
18:00
28 Ocak 2020

XRP son haftalarda hem menkul kıymet davası, hem Ripple CEO’su Brad Garlinghouse‘ın yaptığı IPO (ilk halka arz) açıklamaları ile son günlerde yatırımcılarını endişelendirmeye devam ediyor.

XRP’nin mevcut davalar sonucunda menkul kıymet ilan edilmesi kesinlikle XRP yatırımcılarının kabusu olabilir. Buna ek olarak Ripple’ın ilk halka arza gitmesi de bazı analistlere göre hem Ripple‘ın hem de XRP’nin sonunu getirebilir. Yatırımcıların yeteri kadar derdi yokmuş gibi şimdi de ağda inanılmaz bir hareketlilik görüntülenmeye başlandı.

Ripple Ağında Milyonlarca XRP’lik İşlem!

XRPL Monitor‘un en alttaki tweet’lerde de görülebilen verilerine göre, birkaç saat içerisinde önce 10 milyon, sonra 11,5 milyon, 50 milyon ve son olarak da 22 milyon XRP transfer edildi. Transfer işlemlerine dahil olan kripto para borsaları arasında Coincheck, Bitstamp, Bithumb ve bir de anonim kripto para cüzdanı bulunuyor.

İşlemlerden birisinin Bitstamp’ın kendi cüzdanları arasında gerçekleştiği görülüyor. Bir diğer işlemde de bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp’a fon aktarılıyor ve bunlar şu an için korkutucu gözükmüyor. Ancak anonim bir cüzdandan gerçekleştirilen XRP transferi tam bir muamma konumunda.

İlgili tweet’lerin altına yapılan bazı yorumlarda bu işlemlerin IPO hakkında olabileceği belirtildi. Yine de Ripple’dan bu konuda net bir açıklama yapılmadı ve durum belirsizliği ile gizemini koruyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.