X


XRP 2020’de Yüzde 100 Artabilir Mi? Analist Yorumladı!

XRP önümüzdeki günlerde ciddi bir artış ile yatırımcıları şaşırtabilir mi?
09:00
28 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

2019 yılında inanılmaz kötü bir performans gösteren XRP, Ripple‘ın birbiri ardına yaptığı toplu satışlardan da ciddi bir şekilde etkilenmiş olabilir. Geçtiğimiz haftalarda son 2 yılın en düşük seviyesine kadar gerileyen XRP, 0,17 doları gördükten sonra biraz toparlanma emareleri gösterse de, yatırımcılar hala oldukça tepkili.

İçerik Rehberi

XRP Dibi Gördü

Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 98 gerilediği görülüyor. Bütün bu olumsuz gelişmelere rağmen bir kripto para analisti XRP’den umudu kesmemiş gibi gözüküyor. Analist, 2020 yılında toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para biriminin kayda değer bir artış yakalayabileceğini iddia etti.

Crypto Michael, 0,14 dolar ile 0,17 dolar arasında tutunma sağlanması durumunda, 2020 yılının ortalarına doğru %175’e kadar varan bir yükselişe işaret etti. Aynı zamanda Amsterdam Menkul Kıymet Borsası’nın önemli bir üyesi olan ve kripto para sektöründe tanınan Crypto Michael, XRP’nin şu an yaşadığı düşüşünün 2015 yılının Aralık ayındaki düşüşünü andırdığını ifade etti. Analistin %175 artış olacağını düşünmesinin sebebi ise, 2016 yılından sonra görülen inanılmaz yükseliş olarak biliniyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar